Přejít na obsah

Aplikacia Carista OBD2 + ELM327 adapter


Doporučené příspěvky

Zdravím, 

caristu mám už ve starší verzi, dříve jsem ji použil jen na základní věci jako možnost zavření kufru i vzdáleně a tlačítkem v autě, nebo možnost zamknout i s nastartovaným motorem, ale měl bych dotaz na 2 věci, zda nějak půjdou, třeba v nové verzi, nebo zda už chci moc

 

1) v režimu ECO je nastavený limit 130km/h pro jízdu na neutrál, při jeho překročení se automaticky zařadí rychlost. Jde ten limit nějak zvednout?

 

2) Mám DSG, adaptivní tempomat, asistenta jízdy v pruhu, ale nemám asistenta jízdy v kolonách. Fyzicky si myslím že to auto splňuje, jde to nějak zapnout?

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Godzinę temu, juraj79m napisał:

Ahojte, ktorú položku mám nastaviť, aby pri denných svetlách sa zapli aj zadné svetlá? Skúšal som všetko ale neviem na to prísť. Mám Fabiu 3.

Lights: Daytime Running Lights (DRL)

 

Scandinavian DRL: daytime running lights activate taillights and parking lights


      *YES* / NO

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 50 minutami, juraj79m napsal:

To som skúšal, ale zadné svetlá svietili potom stále, aj keď som dal prepínač svetiel na nulu...

Však ano, DLR svítí ikdyž je vypínač na nule, proto svítí i zadní světla. Jinak ten "Scandinavian" režim způsobuje to, že svítí i osvětlení interiéru a SPZ, potom je tam něco jako "Left" a "Right real light" nebo tak něco (jsou to dvě volby) kdy každá rozsvítí příslušné zadní světlo spolu s DLR bez osvětlení interiéru a SPZ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řešil jsem také svícení zadních světel při DLR a skandinávský způsob mi nevyhovoval, neboť trvalým rozsvícením spínače bych přišel o kontrolu nad rozsvícením světel. V Carista v položce: LIGHTS: DAYTIME RUNNING LIGHTS jsou položky které to umožňují nastavit včetně intenzity podsvícení. Printscreen přikládám. Funguje mi na Superbu III 11/16.

Screenshot_20210904-102910.png

Screenshot_20210904-102407.png

PS: A ještě se dá nastavit intenzita světla, já mám 60%. 

PPS: Funguje i na Superbu iV 06/20

Editováno: , autor: Mira96
doplnění info
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ahojte, ako ste poriesili vypnutie start stop?

 

Ak zvolim prvu moznost (Method A, YES 12.1V LIMIT), Columbus mi hlasi, ze ma auto vysoku spotrebu energie, no start stop je vypnuty. Ale asi to nie je celkom ok nie?

 

s ostatnymi methodami mi start stop nefunguje..

 

Vdaka

 

20210928_200304.jpg

Editováno: , autor: skdh
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

18 godzin temu, skdh napisał:

Ahojte, ako ste poriesili vypnutie start stop?

 

Ak zvolim prvu moznost (Method A, YES 12.1V LIMIT), Columbus mi hlasi, ze ma auto vysoku spotrebu energie, no start stop je vypnuty. Ale asi to nie je celkom ok nie?

 

s ostatnymi methodami mi start stop nefunguje..

 

Vdaka

 

20210928_200304.jpg

Dobrý deň, mám to tiež zakódované a je to dobré.

 

Disable auto start/stop system (method A) (may not work on 2019+ models)


      *YES (12.1V LIMIT)*

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

20 godzin temu, skdh napisał:

Ahojte, neviete niekto ci je mozne zapnut riasy pri dennom svieteni cez caristu?

Carista 5.4 beta-2

 

Ľavé mihalnice použite ako denné svetlá (iba pre Škoda Kodiaq a Karoq)

 

 ZAPNUTÉ VYPNUTÉ *

 

 Ľavé „riasy“ ako jas denného svetla (iba pre modely Škoda Kodiaq a Karoq)

 

 0,0

 

 Ako denné svetlá používajte správnu mihalnicu (iba pre modely Škoda Kodiaq a Karoq)

 

 ZAPNUTÉ VYPNUTÉ *

 

 Pravé „mihalnice“ ako denné svietenie (iba pre Škoda Kodiaq a Karoq)

 

 0,0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Carista Pro 6.3 beta-12

 

New in Beta:

New live data for diesel BMW E vehicles: Transmission fluid (ATF) temperature Car battery info Engine turbo live data Engine data Diesel Particulate Filter (DPF) info Bugfixes OK

Carista OBD2 Pro 6.3 beta12.apk

Editováno: , autor: Langusta 2018
uaktualnienie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dotaz na majitele Superbu III po FL (iV):

V Customization jsem nenašel položku Heating and Ventilation, zkoušel jsem nejnovější Caristu i různé BT OBD, ale tahle položka mi chybí. Chtěl jsem si nastavit zobrazení rychlosti ventilátoru v režimu AUTO, a nastavit vyhřívání sedadel, aby si pamatovalo stupeň nastavení 10 min. Na mém předchozím Superbu rv 11/16 to bylo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 godziny temu, Mira96 napisał:

Dotaz na majitele Superbu III po FL (iV):

V Customization jsem nenašel položku Heating and Ventilation, zkoušel jsem nejnovější Caristu i různé BT OBD, ale tahle položka mi chybí. Chtěl jsem si nastavit zobrazení rychlosti ventilátoru v režimu AUTO, a nastavit vyhřívání sedadel, aby si pamatovalo stupeň nastavení 10 min. Na mém předchozím Superbu rv 11/16 to bylo.

Zobrazení rychlosti ventilátoru v režimu AUTO

 

Show A/C blower speed when in AUTO

      *YES* / NO

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...