Přejít na obsah

Aplikacia Carista OBD2 + ELM327 adapter


Doporučené příspěvky

V 25. 10. 2021 na 0:20, Langusta 2018 napsal:

Show A/C blower speed when in AUTO

      *YES* / NO

Dík za odpověď, tohle vím, ale tu položku tam vůbec nemám, abych to mohl nastavit :-(

 

Carista.jpg

Nadělal jsem printscreen všech položek a HEATING AND VENTILATION tam prostě není, vyzkoušel jsem i zde dostupnou verzi PRO.

Editováno: , autor: Mira96
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mám Caristu v6.2.0. Tváří se, že vše funguje. Zkoušel jsem vyčíst chyby, ukazuje 0 chyb (což by mělo sedět i když jsem to zkoušel přes Carly, kde mi ale zas nefunguje kódování). Když jsem v Caristě zkoušel kódování, tak se tváří, že vše funguje a že se změny i správně zapsaly. Když jsem ale potom danou funkčnost zkoušel, tak zůstalo vše jak před kódováním. Mám O2 FL a zkoušel jsem kódovat např. zatroubení při odemknutí auta, protočení ručiček, počet bliknutí blinkru při krátkém doteku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak máš pravdu, že mi najednou začalo fungovat protočení ručiček a i přisvícení mlhovek do zatáček, ale divím se že houknutí při odemknutí auta ani počet bliknutí blinkru pořád ne, nebo to nemusí fungovat všude? Zkusím to možná znova nakódovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
1 godzinę temu, maty307 napisał:

Ahoj. Funguje vám někomu na F3 před faceliftem MR2016 zvýšení počtu bliknutí tj. trojblik na 4-5. Někde jsem tam četl že se musí v menu poté vyresetovat světla. Ale nic takového jsem ve swingu nenašel.

Lights: Exterior:

Lane-change turn signal auto-flasher
      *ENABLED* / DISABLED

Lane-change turn signal auto-flasher count
      5 flashes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, LukášCBR napsal:

@maty307 car -> nastavení -> světla -> tovární nastavení

1. Moje carista 6.2pro umožňuje v menu max pouze 3 bliknutí.

2.car, nastavení, světla  a kolonku tovární nastavení tam stoprocentně nemám. Ještě jednou jsem si to byl ověřit.

Už jsem to tu jednou psal ,zkoušel jsem to i přes car scanner, ten má v menu 1 až 5. Ale po nastavení 4 nebo 5, jsou ve skutečnost pouze dva bliky.

3. Otázka ,kdybych tam někde ten tovární reset světel  fakt byl, nezruším si tím rest. předešlé úpravy světel,tj  přísvit do zatáček nebo kontrola hlídání prasklé žárovky?

Editováno: , autor: maty307
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to byl teď vyzkoušet, po nakódování ,ale přes car scanner 4 bliknutí a vynulování ,viz foto se nic nezmění, takže u mě nefunkční a to mám style.

3nie?

Zatím jsem zjistil že mám vynulován po zamknutí přísvit, ale možná to stačí někde zatrhnout,už si nevzpomínám. Ostatní vyzkouším zítra, ted na to kašlu ,stejně s tím jezdí jenom manželka...

IMG_20211119_174809.jpg

Editováno: , autor: maty307
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci neví někdo kde může bejt problém? Měl jsem nějakou starou caristu něco okolo 4.2 myslím a celou dobu mi to slapalo, ted jsem tady uviděl novou tak si rikam ze udělám upgrade a od té doby pise ze mam spatnej adaptér... Předtím mi všechno fungovalo a na všech ostatních apkach mi ten adaptér jede...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...