Přejít na obsah

Aplikacia Carista OBD2 + ELM327 adapter


Doporučené příspěvky

Ahojte,

len pre info, tento adaptér mi funguje (Fabia II, 1.2 TSI 63kw): 
https://www.aliexpress.com/item/1005006075270974.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.60.72521802umT2UX

 

Otázka:
Mám nainštalovanú verziu 8.0.2 odtiaľto ako apk, ale dnes mi ponúklo v Google Play store update na v. 8.2, je to safe spraviť update? Bude appka fungovať bez problémov? 
Vďaka :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj mam Caristu v8.0.2, ale v Menu Service nemam polozku Battery Registration na nakodovani baterie po jeji vymene. Je mozne, ze se tato polozka zobrazuje jen pro urcite vozy (mam OIII)?

Nebo v teto verzi tato moznost neni?

 

Mohli byste mi popr. prosim doporucit verzi, kterou mate s Octavii 3 vyzkousenou a na ktere je kodovani baterie v aplikaci dostupne?

 

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste bych chtel pozadat o informaci, kde zjistit jestli je pro O3 (rok 2016) vhodne v aplikaci Carista zvolit ASR Off / ESC Off v prvni, nebo druhe variante? Nekde jsem videl, ze by to snad melo byt podle typu jednotky? Ale jak toto overit? Diky moc.

 

Btw kdyby mel nekdo podobny problem s nezobrazenym Battery Registration v aplikaci Carista, tak v Car Scanner nastaveni tykajici se baterie vidim.

Editováno: , autor: martin155
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Tá posledná Carista skutočne nefunguje s čistou inštaláciou (možno aj predošlé).

Ten istý telefón ako posledné roky s funkčnou Caristou, jediná zmena, že pri jeho čistení od zbytočných aplikácií aby ostali len obd appky, šiel preč aj luckypatcher, ktorého som sa dobrý rok/dva ani nechytil.

Carista odrazu nefunguje, resp požaduje prihlasovacie údaje. Takže predsa patcher ešte treba a opatchovávať čisté inštalácie (nie len aktualizované predošlé verzie)  ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravím borci. Mám dva dotazy.

Protože jsem ztratil letitý modul, objednal jsem ELM327 ze sunnysoftu(ten nefungoval vůbec) a teď nově z Alzy. Zkoušel jsem na dvou autech O3 2016 a O4 2023. Mám to na starém tabletu android 5.1. Carista 7.2 beta2 se nepřipojí ani v jednom případě.

O3 - Car scaner ukazuje živá data jak má, Vag DPF lite také ukazuje, Carista 7.2. beta2 bez připojení, 

O4 - Car scaner ukazuje jen napětí modulu zbytek nic, Vag DPF nic, Carista 7.2. beta2 bez připojení, carista aktuální z Obchod play nic.

Může modul fungovat jen "napůl"???? Může to dělat starý android?

 

Další dotaz: 

Dá se vůbec O4 customizovat přes caristu???  - dle ofiko nápovědy tam customizace není......

 

Díky za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
V 22. 12. 2023 na 16:53, Langusta 2018 napsal:

Carista Pro 8.1.3 


New in v8.1:
- Customizations for certain VW Group, BMW E, BMW F, and Toyota models
- Live Data parameters for certain VW Group, BMW E, BMW F, and Toyota models
- Service tools for certain VW Group and BMW F models

Carista Pro 8.1.3.apk 48.87 MB · 147 stažení

Ahoj, vyzerá, že je fakt nejaký problém, pretože aj od mňa to pýta Prihlásenie. 

 

Bez toho sa nemôžem pohnúť ďalej

 

Vieš nejako pomôcť @Langusta 2018

Screenshot_20240322_094245.jpg

Screenshot_20240322_094249.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...