Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Doporučené příspěvky

Jinak si myslim, ze ti nikdo z ostatnich testeru nemuze pomoci, kdyz nema presne vozidlo stejneho typu a roku vyroby jaky ty.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

ja jsem myslel jestli treba nejde ten muj log zaslat jim treba mejlem.Aby oni svym jmenem a svym uctem mohli odeslat ten log ?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pak by na ne takhle chtel kazdy hodit sve problemy s vozidlem. Ja bych na to svuj cas neobetoval. Rid se spis tim, co uz tu psal:

Ak vies po anglicky tak im posli report aj s popisom problemu.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak urcite ano.Ja sam nemam problem se zapojit do testovani,ale nevim jak a co je potreba a nechci nikoho dostat do problemu.Proto me napadlo pouze preposlat log a dotycnej by ho pouze preposlal.Zadna velka prace si myslim.Samozrejmne kdyz me tester dovoli zaslat log rovnou knim a v pripade dotazu od firmy se muzu odkazat jeho jmeno tak je reseni jeste jednodussi ale nechci delat neco co dotycny nevi.Sam tady psal at se na nic neprijde.Tak pokouset to fakt nechci.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zdravím,

včera jsem přes Caristu zkoušel zapnout corner funkci na své Fabii II FL (MR2011) Elegance. Bohužel bez úspěchu. Po zapnutí se na přístrojovce rozsvítila kontrolka "Porucha žárovek" a v Caristě po diagnostice vyskočila chyba (viz. screen). Zkoušel jsem ještě funkci Cruise control a také bez úspěchu.

Po hledání na netu jsem někde našel, že je snad potřeba upravit kabeláž a pak by corner funkce měla jít. Takže se bohužel budu muset obejít bez corner funkce. Do úpravy kabelů se nepohrnu.

Takže jediné co se mi povedlo upravit byly funkce: Lane-change turn signal auto-flasher count a Gauge needle sweep at startup. A líbilo by se mi kolik litru je potřeba dotankovat, ale to netuším, zda to Fabka umí. Nějak jsem to tam nenašel.

Screenshot_20180405-182213.png

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj,
    Na Fabii 2 2013 ambiente jsem dotankovani aktivoval, mám polodot.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    V 3. 4. 2018 na 1:00, sk0d@ napsal:

Info o tom, ako sa zapojit do beta testovania:
    https://caristaapp.com/p/beta

Tak uz se na tom pracuje,tak uvidime.Odeslal jsem dotaz na vsechny ty funkce ale zatim bez bez odpovedi.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Vloženo: (upraveno )

@Hury88 F2 ešte mala ináč riešenú elektroniku, neboli rozdelené káble priamo od BCM jednotky k hmlovkám, teda nutná "hardvérová" zmena. viac na http://wirer.sk/f2_corner/

Editováno na wirer

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nech sa paci, Carista 3.7 beta-26 je TU.

Subor, ktery ma v nazve "crk.support" pouzite v pripade, ze sa Vam nedari urobit kroky popisane na stranach 5-11 v PDFku.

P.S. rozsirili ponuku start stop, a rozdelili vynulovanie servisnej prehliadky a vymeny oleja. 

Carista_ver.3.7.beta-26.build.370026-01.thumb.png.cd0ba282f53ed9390ed12c5952593e99.png

Carista_ver.3.7.beta-26.build.370026-02.thumb.png.47ba714fd09f56f08349d17f5a91e9c5.png

• Like 1
    • Upvote 2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

K čemu je dobrá ta nabídka limitů napětí? Když mám vypnutý SS metodou A, ale starší verzí Caristy. Ta jaký mám nastaven limit?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Taky by mě zajímalo, který je teda ten jediný a správný způsob vypnuti S&S.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Asi to je u každého auta jiné, třeba otestovat. Já tam mám stále jenom možnost Enable nebo Disable. Ale u vynulování servisních intervalů se mi ta nabídka rozšířila tak jak je na screenu od sk0d@.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@wirer děkuji za odkaz. Nicméně se do toho stejně sám pouštět nebudu. Uvidím, zda se mezi známými najde někdo, kdo se autům věnuje více. ;)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak jsem včera po úspěšné instalaci Caristy 3.7 beta 24 na Samsung Galaxy Nexus (Android 4.3) zkusil nakódovat funkci Corner

na své Fabii 3  1,2 TSI Stylea a všechno proběhlo hladce a bez problémů.... Palec nahoru..

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zdravíčko, lze pomocí caristy přenastavit zadní světla na led- aby to nepsalo hlášku o vadné žárovce např u SPZ?? A lze při denním svícení zapnout i zadní světla? Díky

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ono je to u kazdeho auta jine, musis vyzkouset, co ti to nabidne.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

pri F3 to nič podobné neponuklo

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nové možnosti nastavení klimatizace/topení v aktuální verzi - 28.

IMG_0709.JPG

Zobrazení síly ventilátoru v režimu AUTO

IMG_0710.thumb.JPG.9d691f3a27f908f5a8a7229c1f0c8a67.JPG

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Aha mno musím to projít, mám tam např na výběr přidat ukazatel teploty oleje ale zapnout mi to nejde viz foto

Jo mám Octavii 3, 2014

373b4b24439fa3834ed1eed3b5549f43.jpg&key=b67d43d98a0aec9890d58e9a80bad6475af6651bf105c29457f603132b6fe2a8

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nech sa paci, Carista 3.7 beta-27 aj 28 su TU.

Subor, ktery ma v nazve "crk.support" pouzite v pripade, ze sa Vam nedari urobit kroky popisane na stranach 5-11 v PDFku.

P.S. takyto changelog na mna vyskocil. Ako vidite, nic podrobne.

Screenshot_20180413-212043.thumb.png.9c38298122d47e39c6285b0cb45b78c4.png

• Upvote 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak mám yetinu 2014 se systémem start/stop a už jsem myslel že s poslední beta verzí Caristy půjde tahle kravina vypnout. Ale bohužel  to nefunguje, ikdyz nastavím "disabled" auto se tváří že o ničem neví, škoda budu čekat co dál.. Možná s další verzí..

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jo stale nejde SSS vypnout (Yeti MR2017), jsem se předtím unahlil, kdyz jsem psal, ze to jde. Ale posilam mu u kazde nove beta verze report, tak snad to zkousi zprovoznit dal. Momentalne kdyz dam SSS disabled, tak nefunguje ventilator topeni.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    před 6 hodinami, osobne napsal:

Jo stale nejde SSS vypnout (Yeti MR2017), jsem se předtím unahlil, kdyz jsem psal, ze to jde. Ale posilam mu u kazde nove beta verze report, tak snad to zkousi zprovoznit dal. Momentalne kdyz dam SSS disabled, tak nefunguje ventilator topeni.

Jo přesně. Nejde ventilátor a rádio, ráno mě to vylekalo a hledal jsem chybu v pojistkach...

(Radio je z číny, 2din.)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Podobný obsah

• Od sk0d@
        Na trhu sa daju kupit cinske klony OBD2 Bluetooth adapterov z roznych zdrojov (Aliexpress, Dealextreme, Aukro atd.)

Problemom je vyskyt "zlych" adapterov. Ich nefukcnost spociva v tom, ze nepodporuju vsetky protokoly potrebne pre fungovanie specifickych aplikacii ako je:
        "Carista" - kodovanie a diagnostika koncernovych aut (podporuje aj dalsie znacky) "Carly for VAG" - kodovanie a diagnostika koncernovych aut "VAG DPF" - diagnostika DPF filtra koncernovych aut "DTC Fault Memory erase for VAG" - diagnostika koncernovych aut  
        Pre spravny chod tychto aplikacii potrebujeme vhodny Bluetooth adapter vo verzii 1.5 (toto varovanie najdete aj na domovskych strankach tychto aplikacii).

Ak uz mame doma adapter, a chceme zistit jeho skutocne moznosti, pripadne dovod jeho nefukcnosti, mozeme pouzit aplikaciu "ELM327 Identifier", spravny adapter by mal ukazovat takyto vysledok.

Najjednoduchsim sposobom, ako minimalizovat riziko kupy zleho kusu, je citanie komentarov na danom e-shope, pripadne cerpanie informacii z tejto temy.

Bohuzial, aj tak nie je 100% istota dobreho nakupu. Na zakladne kladnej skusenosti som po cca pol roku kupil totozny adapter z Aliexpress, a ten novy (s totoznym dizajnom plastoveho obalu, nalepkou) uz mal problemy s pripojenim.