Přejít na obsah

Aplikacia Carista OBD2 + ELM327 adapter


Doporučené příspěvky

Priatelia, ti z vas ktori ste v oficialnom beta testovani viete ze pristup udeluju na 3 mesiace. Mne ta doba vyprsala niekolkokrat, a opatovne pridanie asi nie je mozne, kvoli limitovanemu poctu testerov:

"Dear sk0d@,

Thanks for getting back to us. You have already been a beta-tester and we have very limited space for Android users."

A teraz k ňadru veci, aj mi to vyhovuje lebo kvoli rodinnym veciam nemam tolko casu. Uvital by som keby sme to ponali ako stafetovy beh pre nas vsetkych z fora.

Ak je niekto v tom beta testovani a chce nam tu davat nove verzie kym aj jemu nevyprsi pristup, cez spravu/telefon vysvetlim ako na to.

A pevne verim ze dotycny potom zaskoli dalsieho atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem taky v beta programu, ale mám bohužel iOS.

Co mě mrzí je skutečnost, že některé fce tam stále chybí. Jsem rád, že po mé výtce (a věřím, že nás bylo více) přidali sekci “topení&klimatizace”. Na druhou stranu chybí zamčení nastartovaného vozidla s KESSY systémem a spousta fcí v programu jsou nefunkční.

Hodilo by se taky, aby po každé aktualizaci napsali, kterou fci přidali, respektive upravili. Například Start&Stop systém je rozdělen a odstupňován dle napětí. Osobně jsem z tohoto mimo a hodilo by se přidat popisek, co která varianta obnáší atp.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.

Super Mini Elm327 Bluetooth OBD2 V1.5 Elm 327 V 1.5 Android Adapter Car Scanner OBD 2 Elm-327 OBDII Auto Diagnostic Tool 

Je plne funkcni 

Nastaveno na O3 2015 protoceni rucicek, prisvit  do zatacek mlhovkama, zhasnuti dennich LED pri zatazeni rucky

 

Kupoval jsem na Aliexpressu: 

 

http://s.aliexpress.com/IZnQzieM?fromSns

 

Barva cerna.....

 

 

ae_1526413429883.jpg

Screenshot_20180515-210310.png

Editováno: , autor: Jeniczek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se po delší době dostal ke kódování, mám Carista 3.7. beta 24. Podařilo se mi nakódovat teplotu oleje, Hil hold assist, zadní světla při denním svícení, coming, leaving home na mlhovky, protočení ručiček. Nejde zavírání oken pomocí DO, ani zvuková signalizace při zavírání a odemykání pomocí DO    i když se Carista tváří, že je to O.K.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Ano, jestli při pohasne denní svícení při zapnutí hlavních světel, zkoušeli jsme to na MR2015 a tam to svítilo furt na 100% a když byli zapnuté potkávací světla, tak při blinkru LED pásky pohasínali (to dělat mají jen při denním, při zapnutí hlavních světel LED pásky pohasnou a plní funkci parkovacích a právě by měli svítit celou dobu tou nižší intenzitou v tomto režimu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...