Přejít na obsah

Aplikacia Carista OBD2 + ELM327 adapter


Doporučené příspěvky

6 minutes ago, jandis said:

Dik za ukazku. Inak ten alarm pipne inak pri odomykaní ak bol spustený po uzamknuti alarm? V O2 som mal dorabany alarm a pri odomknuti pipol a blikol 3-krat a ked bol spusteny alarm tak pipol a blikol 4-krat. Ked som otvaral auto vedel som ci bol alarm spustený alebo nie.

Editováno: , autor: Peppo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem vyzkoušel, na svém Rapidu mr18,  moc funkcí mi nenabídl, úspěšně jsem aktivoval dojezd okna dálkou,  ostatní jsem měl od Ferdy25, dotankování, protočení ručiček, změna loga, ani není nabídce nebo nejde změnit. Za to u bráchovo O3 2014 šlo defakto úplně vše,  co tu je psáno. Použita verze  v3.7 beta verze-27

0307E645-A42F-4672-8286-43D530C6FE24.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

11 minutes ago, jan.machalik said:

Ja jsem vcera na tatovo Rapidu MR2018 aktivoval nasledujici :

1.otevirani a zavirani okna ridice klickem + aktivace menu ,,ovladani oken"  v infotainmentu

2.corner mlhovky

3.deaktivace start/stop

4.panicke brzdeni

Co povoli ta  + aktivace menu ,,ovladani oken"  v infotaimentu (je to podobne aj pod volbou Menu for configuring beep when locking/unlocking)

Povoli to menu pre okna ako vo videu vyssie znamena že cez infotament povolil otvaranie okien a potom to vies aj zakazat cez infotaiment?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 29. 5. 2018 at 10:56 AM, LukášCBR said:

Zde zvukový signál při zamknutí/odemknutí

Co treba povolit aby sa to objavilo na obrazovke radia, a potom to konfigurovat?

Allow configuring beep when locking/unlocking
Yes / No

Menu for configuring beep when locking/unlocking
Enabled / Disabled

Beep when unlocking with remote
Yes / No

Beep when locking with remote
Yes / No
 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 1. 6. 2018 na 11:25, JardicCZ napsal:

Vypínal jsem SS metodou A v nějaké starší verzi, kde bylo jen enable nebo disable. Teď tam mám několik možností ve V a chtěl bych jej aktivovat z důvodu návštěvy servisu. POradí někdo, kterou možnost mám navolit?

Díky

Podle tohoto videa z OIII by mělo být z výroby 7,6V

Stejně tak je tomu u Audi, takže předpokládám, že to bude u celého koncernu stejné.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...