Přejít na obsah

Aplikacia Carista OBD2 + ELM327 adapter


Doporučené příspěvky

před 16 hodinami, lumirnavrat napsal:

tak HHC v bete caristy jsem uz nekolikrat hlasil:), takze o tom vi, ale asi jeste nespravili.

Starsi verze korektne zapinaly a zobrazovaly po zapnuti enabled. testovano na style skladovka kupovana 11/2016. Taky me vydesilo to TPM, ale zapnout vypnout auto pomohlo.

Nejnovejsi bety pisou disabled, ale ze to je aktivovane se pozna, ze pod tim nastavenim jsou moznosti nastaveni reakce a sklonu.

beta9 jsem jeste nezkousel.

 

@lumirnavrat Ahoj, přesouvám sem diskuzi. :) My to zkoušeli s verzí 3.8 beta. Mě to teda hill assist určitě nezapnulo, zkoušel jsem to. A navíc apka hlásila to na screenu. Není riziko, že mi to změnilo něco jiného? :blink: Zkoušel jsem změnit jak ten Hill hold assist i Hill start assist disengagement - obojí se chovalo stejně, viz. ten screen (teda až na ten první pokus, kdy opravdu proklikla ta kontrolka tlaku pneu ale zůstalo to na disabled).   Nastavení sklonu jsem tam neměl.

20181116_144949.jpg

Editováno: , autor: Croog
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Croog hmm. tak asi tim padem netusim. Na svem to zkouset nebudu, mam to nastavene z vyroby jako soucast paketu. a prave vidim HHC disabled. a pod tim moznost nastavit sklon a reakci.

U otce jsem mu to na te skladovce jednou nastavil, natajno, kdyz nebyl doma:D A otestoval a fungovalo a realne funguje i pri jizde. Ale v te starsi verzi (nejaky crack tady) to prave psalo myslim enabled ale az po off/on zapalovani. A pak se tam objevily prave ty dalsi 2 moznosti. s novymi beta verzemi jsem se mu na to nekoukal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...