Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Doporučené příspěvky

Tak já to udělal i s připojením v autě :w00t1:

POSTUP:

1. vypnout si připojení k netu

2. nainstalovat Lucky Patcher

3. pokračovat dle videa instalací Carristy

- ve videu čas 2:16 - zapojit BT OBDII adapter a zapnout zapalování do první polohy

- ve videu čas 2:25 - zapnout BT v mobilu a spárovat s BT OBDII adapterem

- ve videu čas 3:40 - u mě je vidět odemknutý zámek, nejspíš proto, že jsem už měl Lucky Patcher nainstalovaný a je tam záloha upravených aplikací, kdo to instaluje poprvé, bude mít zámek zamknutý, v tom případě je nutné na zámek kliknout a vyskočí okno Lucky Patcheru s textem jestli se dobře pamatuju "Provést mikrotransakční podvod" to potvrdíté a Carrista (zámek) se odemkne a už to bude fungovat... :palec2:

Editováno na Stringo

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

Množství paliva jak vám funguje ujel jsem nějaké desítky km a stále mi ukazuje množství v mém případě 25l  Funguje vám to dobře a jak?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zdravím

OBD je doma :D

Chtěl bych dokodovat denní svícení i zadní světla, zavírání a otvírání okna řidiče dálkou a vypnout SS

1) Jakou verzi Caristy jsi mám stáhnout aby tam byli všechny tři věci?

2) Pod čím tam najdu to denní svícení i zadní světla?

3) Který ze způsobů vypnuti SS je lepší ?

bezpečnější pro auto a jak se  projevuje zobrazení na maxidotu a tlačítku SS

Díky za odpovědi a trpělivost

Editováno na pizzamann

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Denní svícení i se zadními světly je pod "Allow parking lights with DRL" nebo tak něco. Jen pozor, na Fábii to moc nefunguje, svítí totiž potom LED pásky stále na 100% a v noci to oslňuje (nepohasnou při zapnutí hlavních světel).

• Díky 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Otvaranie a SS je asi v kazdej . Ja som pouzil, "12.1V" a funguje v poho.

Pracuje sa na teme "screen shots Carista" kde budu screeny vsetkych verzii, co som nasiel. Ak budes trpezlivy, potom to tu najdes. (ale ja mam Rapid) Vari to bude trosku napomocne...kedze je to dost rozhadzane

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ještě bych se chtěl zeptat jak by měla probíhat instalace určité věci? Cca za jak dlouho by se mělo z pustit načítání procent? Jako jestli to může trvat 3 minuty a více než se načne načítání procent nebo jestli to znamená že je něco špatně .

Díky

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Začne to po zapnutí cca po 10s nabíhat. Za 3 minuty mám už nakodováno...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Druhy obrazok, druhe z vrchu. Scandinavian DRL...lenze rrozsvieti sa aj osvetlenie spz a pristrojovka. Trda aspon mne a tusim ze sa to tu vo vlakne riesilo. Mozno je to uz v bete 8 doriesene. Zajtra chcecknem

• Díky 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nechcem pokracovat v "blogu" ale ako som pisal, ze oslovim Caristu s otazkou preco to co bolo v starych verziach v novych nie je, som dostal takuto odpoved... f051046ef2a6625e036a2718b66e2fa1.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ale aj ja mam jednu zakernu otazku. Mozno to tu nepatri, ale....
    Kedze nie som garazovany, chcem dat externe dobit bateriu a ak si dobre spominam tak po vybrati a vlozeni baterie naspat to robi trosku problemy. Treba potom vsetko nanovo kodovat? Vyriesim vyskocene chyby Caristou (vymazanim)?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pod čím je dosetření předního okna po vypnutí stěračů. Diky 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@pizzamann Normálně svítí LED pásek při DLR na 100% a když se sepnou světla, tak pohasne cca na 50% po nakódování svícení zadních světel přes Caristu toto nefunguje a pásek svítí stále na 100%. Toto nastavení v noci za deště docela oslňuje a může to být problém.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tohle jsou ty LED denní pásky v hlavních světlech?

Screenshot_20181109-194247_Carista(1).thumb.jpg.01ea0a8decd5a0cac1cb9286db9fcf39.jpg

nebo tohle?

Screenshot_20181109-194239_Carista(1).thumb.jpg.4d455bfa18ed3e3052cb9fa30733d76c.jpg

Editováno na pizzamann

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Toto by měla být zpátečka, podle popisu. Ale možná to u tvého auta fungovat bude, zkus to nakódovat, ať svítí a potom zapnout hlavní světla a směrovku doprava. Pokud budou svítit oba LED pásky stejně pohasnutě, je to OK. Pokud bude ten na straně kde bliká směrovka svítit méně, tak to funguje špatně.
    V Caristě někde myslím i je nastavení intenzity těch pásků, problém je, že pokud to snížíš, tak denní přestanou plnit svou funkci, naopak, pokud to zůstane, tak oslňují. Možná to zkusit otestovat a pak napsat na podporu Caristy...

EDIT: Teď se dívám, že je tam nová položka:

image.thumb.png.b7ff07b2ead93740af70f0728d4079a5.png

což by mělo být to co chceš, zadní světla s denními bez osvětlení interiéru, SPZ atd. (Aspoň dle popisu, kdyžtak jestli to zkusíš, dej vědět)

Editováno na Martab

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Já ti rozumím ale pro mne je důležitějši hlavně v tomhle počasí být viděn ze zadu. Denní LED pásky jsou podle mne na ozdobu nebo kvůli předpisu čili by neměl byt problém je přes den ubrat

Editováno na pizzamann

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Udělal jsme teď EDIT příspěvku, zkus to otestovat přes tu zaplou směrovku. Dříve tam bývalo "Allow parking lights with DRL", což dělalo to co jsem popisoval. Vypadá to, že v poslední verzi to buď přejmenovali, nebo změnili i funkci.

• Pozitivní 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Scandinavian DRL je to co chces, len mne osobne a asi aj vacsine to nefunguje korektne. ROZSVIETI sa aj pristrojovka aj osvetlenie SPZ. A ani v bete 8 to nie je upravene

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Podobný obsah

• Od motorpower
        Co vše je u mě možno??
        Motor
        Dieselgate OFF, vrácení původního sw
        Stop-start OFF
        Otáčky motoru
        Startovací dávka tj. teplé a studené starty
        Odstranění chyb
        Emisní měření pro diesel

ABS
        Nastavení Autohold
        Odjištění při rozjezdu pro DSG/ odstranění cuknutí/
        Vypnutí ESP, ASR atd rozšíření menu
        Aktivace XDS a nastavení intezity elektronické pseudo uzávěry diferenciálu
        Nastavení kódování, zprovoznění atd.

BCM komfortní funkce
        Odstranění chyb pro přední a zadní LED
        Denní svícení aktivace, aktivace přes mlhová světla
        Denní svícení vypnuté s parkovací brzdou
        Denní svícení přísvit zadními světlomety
        Corner , přísvit do zatáček
        Aktivace alarmu u VW Golf 6 a 7
        Sklápění zrcátek při zamknutí vozidla
        Ovládání oken dálkou
        Dosah klíče

Budíky, tacho
        Staging , protočení ručiček při zapnutí zapalování
        Změna podsvětlení včetně intenzity
        Kalibrace budíků aby ukazovaly správné hodnoty
        Nastavení stavu km, pouze při montáži nových , převzetí původního stavu.

IMMO
        IMMO OFF prakticky u všech jednotek, pro servisní účely, závodní vozy, či pro zajištění spolehlivosti u starších vozů.
        Přizpůsobení nových klíčů, budíků Kessy atd.
        Přizpůsobení všech řídících jednotek online i offline.

RNS 510
        Nastavení intenzity podsvitu a loga
        Odblok obrazu za jízdy
        Přerozdělení disku
        Zjištění PIN

Starší rádia
        Zjištění PIN  
      • Od sk0d@
        Na trhu sa daju kupit cinske klony OBD2 Bluetooth adapterov z roznych zdrojov (Aliexpress, Dealextreme, Aukro atd.)

Problemom je vyskyt "zlych" adapterov. Ich nefukcnost spociva v tom, ze nepodporuju vsetky protokoly potrebne pre fungovanie specifickych aplikacii ako je:
        "Carista" - kodovanie a diagnostika koncernovych aut (podporuje aj dalsie znacky) "Carly for VAG" - kodovanie a diagnostika koncernovych aut "VAG DPF" - diagnostika DPF filtra koncernovych aut "DTC Fault Memory erase for VAG" - diagnostika koncernovych aut  
        Pre spravny chod tychto aplikacii potrebujeme vhodny Bluetooth adapter vo verzii 1.5 (toto varovanie najdete aj na domovskych strankach tychto aplikacii).

Ak uz mame doma adapter, a chceme zistit jeho skutocne moznosti, pripadne dovod jeho nefukcnosti, mozeme pouzit aplikaciu "ELM327 Identifier", spravny adapter by mal ukazovat takyto vysledok.

Najjednoduchsim sposobom, ako minimalizovat riziko kupy zleho kusu, je citanie komentarov na danom e-shope, pripadne cerpanie informacii z tejto temy.

Bohuzial, aj tak nie je 100% istota dobreho nakupu. Na zakladne kladnej skusenosti som po cca pol roku kupil totozny adapter z Aliexpress, a ten novy (s totoznym dizajnom plastoveho obalu, nalepkou) uz mal problemy s pripojenim.