Přejít na obsah

Aplikacia Carista OBD2 + ELM327 adapter


Doporučené příspěvky

A nastavil jsi zrcátko do nové polohy při zařazené zpátečce (funguje to tak, že dáš R na ovladači zrcátek a zařadíš zpátečku (možná je třeba kousek couvnout), nastavíš zrcátko do požadované polohy (jakou chceš aby mělo při couvání) a poté popojedeš vpřed, zrcátko se vrátí do polohy co mělo před nastavením a při dalším couvání se opět sklopí již do polohy kterou jsis nastavil). Samozřejmě musíš mít celou dobu ovladač zrcátek přepnut do polohy R.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V každém případě je potřeba to v Caristě povolit, to co popisujete není defaultně? Ve své OIII FL nemám el. sedačku řidiče a nenapadlo by mě, že to sklápění zrcátka jde i tak nastavit. Tu funkcionalitu docela postrádám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sklápění pravého zrcátka jsem nastavil, ale sklopí se jen o kousek dolů a nejde nastavit na vlastní polohu sklopení. Prostě jen sjede kousek když jsem v R a vrátí se zpět o ten samý kousek když jsem v P.

V Carista je i možnost zapnout zapamatování si polohy pravého zrcátka při zařazené zpatecce. Toto nastavení má dva kroky. Po aktivaci této volby ale sklápění nefunguje vůbec.

 

Nemám paměť sedaček, nemám sklápěcí zrcátka, mám O3 FL DSG.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, můžete mi prosím poradit?
Ty různé možnosti nastavení, jak se bavíte o aplikaci Carista, lze totéž udělat přímo přes diagnostiku iCarsoft VAG II? 

odkaz: https://www.alza.cz/auto/icarsoft-vag-ii-pro-audi-vw-seat-skoda-levne-d5267124.htm 

Mám možnost si tuto diagnostiku půjčit, ale nevyznám se v tom, jestli se přes ní řeší vyloženě chyby nebo je zde i možnost měnit nastavení vozu (jako přisvícení Corner, trojblik, rozjezd do kopce, atd.)

Moc díky za info :-)

 

Editováno: , autor: Páťa Páťa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Páťa Páťa napsal:

Ahoj, můžete mi prosím poradit?
Ty různé možnosti nastavení, jak se bavíte o aplikaci Carista, lze totéž udělat přímo přes diagnostiku iCarsoft VAG II? 

odkaz: https://www.alza.cz/auto/icarsoft-vag-ii-pro-audi-vw-seat-skoda-levne-d5267124.htm 

Mám možnost si tuto diagnostiku půjčit, ale nevyznám se v tom, jestli se přes ní řeší vyloženě chyby nebo je zde i možnost měnit nastavení vozu (jako přisvícení Corner, trojblik, rozjezd do kopce, atd.)

Moc díky za info :-)

https://wirer.sk/vcds-2-1-redirect/

 

Editováno: , autor: Real
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle podle mě moc relevantní odpověď není. Sice je to v tomto vláknu Off-topic, ale ptá se na to, jestli umí ten systém z odkazu nahradit VCDS, nebo jestli s tím udělá alespoň to co umí Carrista, nebo jestli je to pouze na vytažení chybových hlášení, případně na smazání chyb... Je to tak?

 

 

Zde je oficiální popis produktu:

 

iCarsoft VAG II  je nový vynikající diagnostický přístroj určený pro koncernové vozy, vyrobené od roku 1996 do současností, všech řad. Pohodlné manipulaci s přístrojem napomáhá rychlý barevný, 4 "LCD displej s vysokým rozlišením. Diagnostika podporuje protokoly: CANBUS, ISO9141, KWP2000, J1850 a jiné   

 

Pomocí iCarsoft VAG II můžete snadno a rychle zjistit informace o vozidle, příčinu závady, mazat paměť závad, adaptovat, číst Live Data, zobrazit Datastream graf a testovat akční členy.   

 

Naší vizí je dostat k lidem profesionální originální diagnostiku automobilu vaši značky automobilu, tak abyste mohli opravit většinu problému samostatně!  

 

A nejdůležitější je skutečnost že iCarsoft VAG II umožňuje reset servisních intervalu a čidel - což jiné diagnostiky neumožňují!

 

Takže NE, neumí ani to, co umí Carrista...

Ale to Off-topic, takže další diskuse v jiném vláknu!!!

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani idemčená beta 3.8.22 nefunguje, asi nějaká nová ochrana. Píše to stejnou hlášku, jak už psal "saggirus". Vrátil jsem zpátky 3.8.21 a ta je ok, akorát si vyžaduje update na novou verzi, ale to se dá zrušit. 

Editováno: , autor: ghost7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyzkoušeno, mně přes LP funguje. Zkus zkontrolovat že máš zapnuto  emulace mikrotransakcí , když to  nepomůže vymazat uložené platby a  odinstalova a nainstalovat LP,  před instalací použít čistič   SD Maid . Bude to asi problém s ochranou u nejnovějších verzí androidu.

Screenshot_20190123-170423.jpg

SD+Maid.ver.4.11.9.build.41109.apk

Screenshot_20190123-174408.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za rady. Zatím jsem LP nepoužíval, jen odemčenou verzi nebo ofiko jako betatester. Upřímně se trochu obávám bezpečnosti při instalaci LP do mobilu. Přeci jen tam mám pro platby spárovanou kartu, bankovnictví a tak. Možná je to zbytečná obava, ale radši to někdy vyzkouším až na jiném čistém telefonu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A teď mi řekni, jaký je rozdíl v tom, že si odemkneš v telefonu aplikace LP nebo když si do telefonu nainstaluješ aplikaci LP již otevřenou? Pokud bude chtít programátor LP nadělat škodu, tak si to do telefonu natahneš i s tou upravenou aplikací, protože je to v podstatě nová instalačka vytvořená LP...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Drtivá většina aplikací co dnes instalujeme do androidích telefonů si vyžádá oprávnění na sms/telefony/ biometriku, aniž by to potřebovaly. Nikdy bych si internetové bankovnictví na mobil s androidem kde jsou jakékoli takové aplikace co vyžadují víc než je třeba k jejich běhu nedal ale drtivá většina lidí takové aplikace v mobilu takže celá situace kolem bezpečnosti co se týče androidu je velmi úsměvná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...