Přejít na obsah

Aplikacia Carista OBD2 + ELM327 adapter


Doporučené příspěvky

Zdravím, nesetkal jste se někdo s tím že by Vám přestal úplně fungovat ostřik světel? Pomocí caristy 3.7.4 full jsem si vypnul ostřik světel na O3 (2015). Poté jsem nainstaloval betu 3.8 v25, zapl ostřik a zkoušel nastavovat ty různé prodlevy ale nějak se mi nedaří světla už za žádné situace ostříknout. 

Nesetkal se s tím někdo? Zkoušel jsem různé kombinace vypnutí/zapnutí ostřiku v obou verzích caristy včetně různých prodlev ale světla to neostříkne ani boha :/.

Díky za každou radu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

From: Carista Support <support@caristaapp.com>

Date: ut 19. 2. 2019, 15:44

Subject: Carista updates [#856574]

To: rene

 

 

Dear René, 

Thank you for contacting us. You can download the latest version from the Apple AppStore/Google Play Store. 

 

We haven't removed any customizations from previous versions. It's possible that your friend was using the beta version where the experimental features are available. 

 

 

Regards,

Ivan Angelov

Carista Support

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, pisttek napsal:

 

Jasné, super, ale co jsou beta verze (vim co znamena beta že je to něco v testu - ale proč je chtit instalovat??) kde je seženu, v čem jsou lepší? (Kdyz mam betu jedou treba placene funkce?) 

Jako 1200 rok není žádná hrůza, ale nikdo mi zatím neřekl co jde v neplacené a placené verzi (z těch věcí co řešíme všichni nejčastěji) - kódování “hračiček”

Pokud je lepší to používat na android tak si ho k tomu pořídím, ale chci nějaký jednohlasný důvod/argument 

 

díky 

na neplatenej urobis diagnostiku, ukaze ti ake jednotky a eventuelne ake moznosti su k dispozicii. na platenej to iste co na zakladnej plus mozes robit aj zmeny. obd11 je fajn pouzivamtaktiez ios slubuju uz dlho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@pmaster kompletní změny lze na Androidu řešit i na verzi zdarma díky cracknutým / patchnutým verzím. Tedy právě to co umí iOS pouze na placené verzi, ale navíc na iOS nebude mít Beta verze, díky kterým může většinou upravit ještě nějaké věci navíc (než je zase vývojáři odstraní, nebo některé z nich nechají projít do normální verze)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zůstává otázkou, co je důvodem toho, že se některé funkce z bety do ostré verze nedostanou. Může to být pro nezájem veřejnosti, může to být z důvodů problémů s danou funkcí atd. Rozhodně to ale nebude z důvodu, že by aplikace neměla prostor pro tolik funkcí.

 

Právě z případů, které zde čtu, kdy si uživatelé něco v autě vypnou a už nejsou schopni to steným způsobem zapnout zpět, bych měl strach.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypnout a stejně tak zapnout lze při použití shodné verze, kterou bylo provedeno. Tedy je vlastně dobré si zapisovat s kterou verzí bylo co provedeno, ať to pak člověk nemusí složitě zkoušet.

Každopádně je jasné že to proč to neprojde do ostré verze může být dáno právě nedoladěnou funkčností, kdy to na některých autech funguje a na jiných ne. Potom nemá takovou funkci smysl pustit dál.

Neslyšel jsem ale zatím o nikom, komu by to vyloženě provedlo něco neopravitelného, i když samozřejmě veškeré tyto kroky jsou na vlastní nebezpečí ať už s Beta, nebo s full verzí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar borci!, mám OIII 2015 a zkoušel jsem včera Caristu 3.8 beta-25, kterou jsem tady stáhnul (děkuji), a nastavil protočení ručiček (gauge needle sweep at startup). Vše bylo OK, ale ráno před jízdou to neudělalo, pak jsem jel do obchodu, tak zas ano, a jak jsem sedal do auta po práci, tak zase ne. Setkal se s ním někdo? Přece před každým startem by to mělo dělat? Díky za rady. K

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar borci!, mám OIII 2015 a zkoušel jsem včera Caristu 3.8 beta-25, kterou jsem tady stáhnul (děkuji), a nastavil protočení ručiček (gauge needle sweep at startup). Vše bylo OK, ale ráno před jízdou to neudělalo, pak jsem jel do obchodu, tak zas ano, a jak jsem sedal do auta po práci, tak zase ne. Setkal se s ním někdo? Přece před každým startem by to mělo dělat? Díky za rady. K
Nedělá to vždy, např. když někam přijedu, čekám na někoho než přijde, tak následné nastartování to neprotočí ručičky.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mé O3 FL 2018 protočení ručiček dokódováno přes Caristu, akorát už nevím jakou verzi, šlape v pohodě. Prostě v okamžiku zapnutí zapalování ručičky zleva doprava. Po vypnutí motoru a následném zapnutí zapalování opět ručičky cvak-cvak. Takže krpa bude buď v té nákupní kabele nebo ve verzi Caristy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Woody napsal:

Prosím jak vypnout start stop u rapida 2019? Dnes jsem to zkoušel a nejde přepsat 7,6 na 12,1V.

Vyskočilo mi více nabídek napětí tak kliknout na ní, když nejde přepsat?

Kterou verzi Caristy máš? Nejde jenom ten START/STOP?

Ve 3.8 beta-26 - Daytime running lights on only when switch is set to AUTO
      *YES* / NO nastavit jde?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar,

 

chci se zeptat, jde před Caristu taky vypnout ESC? Standardně mám ESC zaplé, po krátkém stisku vypnu protiprokluz a po delším se mi aktivuje sportovní režim, takže ECS pořád funguje. Jde nastavit pouze zapnout vypnout?

 

našel jsem zde v diskuzi nějaký výpis fcí, ale nevím co přesně to znamená krok 1 ze 2 nebo 2 ze 2

03) Traction control button disables ESC (step 1 of 2) - Tlačítko řízení trakce vypne ESC (krok 1 ze 2) [NO-NE]
04) Traction control button disables ESC (step 2 of 2) - Tlačítko řízení trakce vypne ESC (krok 2 ze 2) [NO-NE]

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, chtěl jsem si dneska do tabletu nainstalovat poslední betu Caristy, která se tu objevila 3.8 beta 27, ovšem z nějakého mě neznámého důvodu se instalace nedaří. Při pokusu o instalaci balíčku APK to háže chybovou hlášku "při analýze balíčku došlo k chybě". Přitom předešlou verzi 3.8 beta 20 případně jiné mi to dříve nainstalovalo v pohodě. Android 4.2.2

 

Máte někdo ponětí, co  s tím ??

 

Dík M.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...