Přejít na obsah

Aplikacia Carista OBD2 + ELM327 adapter


Doporučené příspěvky

před 13 hodinami, Kent napsal:

Lze vrátit vše do původního vstavu alias tovární nastavení v pramci co bylo před kódování?  

Práve to riešim so supportom.

Z infotainmentu mi zmizli niektoré položky. A oni že nech im dám nejaké skryté logy z telefonu a že z nich by to malo ísť. Lenže ten pôvodný telefón leží niekde v konteineri. Prečo tie paká nespravili funkciu BACKUP a ja by som si to niekam nahral?

Merde!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mám nastavené na dlouhé podržení dálkového ovládání . Myslel sem že když jde alespoň tohle, tak by to mohlo umět ovládat okénka i po vypnutí zapalování. Protože tohle mě štve, někam dojedu, zapomenu okénka zavřít a vypnu zapalování. A pak zapnout zapalování, dát nahoru a zase vypnout. Šílený

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dojezdy chápu, aby ušetřili pár korun, tak je dají jen k řidiči. Okno řidiče si můžu ovládat dálkovým, to už mám. Ale když zapomenu ostatní okna a vypnu zapalování, tak smolík. Proč to musí mít dojezdy, vždyť bych si to tlačítko podržel, tak jako při zapnutým zapalování. Jaký je v tom rozdíl?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Octavia III 2018 style full LED - Carista 3.8.10b

 

stagging                            - ANO

doplnění nádrže v litrech  - ANO

C/L na mlhovky                 - ANO

Stopky                               - ANO

light corner                        - NE sice je nastaveno na enable, ale nefunguje

úprava HillHolderu            - NE - na maxidotu píše nesmysl o tom, že manévrovací čidla nejsou instalována (chtěl jsem jen prodloužit čas podržení) přitom manévrovací čidla instalována jsou - ověřeno hláškou - zašlápnutí při parkování

 

 

nemáte tip na corner ? Je možné, že u LED nejdou?

 

no a hlavní zajímavost, jak na Fabii II 2011 tak i na Octavii III , při diagnostice to vypíše nesmyslné chybové hlášky komponent , které tam přitom vůbec nejsou.

Na F II  třeba závada  pravého předního subwooferu , levého předního subwooferu,  závada automatických světel apod.

při scanování auto u O III zapne rádio,  u F II nezapne, ale ozve se strašný skřípot z repro, jako když je poškozený soubor MP3. Myslím, že tím osaháváním, to spíš nějaké chyby samo generuje.

 

 

 

Editováno: , autor: JiVi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...