Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Doporučené příspěvky

Vloženo (upraveno)
    před 17 hodinami, Dudy95 napsal:

Ahoj, nejde to nainstalovat 

pise to: vyskytl se problém s analyzovánim balicku

Instalace bez problému. Pro Rapida od bety 26 žádná nová funkce.

Editováno na Real
    • Pozitivní 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky
    Vloženo (upraveno)
    před 17 minutami, ladinek123 napsal:

Ano klik na 12.1v,

Aha to jsem nezkoušel. Nevadí že tam je Yes a tam No?

Editováno na Woody

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    před 21 hodinami, Woody napsal:

Aha to jsem nezkoušel. Nevadí že tam je Yes a tam No?

vyber 12.1V a ulož/save/

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@chipik Aplikace již není závislá na službách Google. Pokud je nemáte v zařízení, nebude zpráva "Nainstalovat služby Google Play".

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Prosím, nemáte někdo ponětí co znamená tato položka? Jsem to vypnul a nepozoruji žádnou změnu. Díky

Efficiency program display

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@cilda1 Omlouvám se, asi to nevyznělo správně. Měl jsem na mysli, jaký je rozdíl mezi Carista_3.8_beta29. apk a Carista_v3.8+beta-29. apk?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

V pohodě, tipuji že asi žádná, ale nezkoušel jsem . Obě jsou odemčené , liší se trochu ve velikosti  apk.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No právě, to je zvláštní, proto jsem se ptal. Ok, v poho, uvidíme.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Vloženo (upraveno)

Ahoj, prosím o pomoc a nasměrování na správnou sekci. Pokouším se přes Caristu vypnout start stop u Octavie 3 RS FL TDI, ale marně. nastavím 12.1(a vlastně i jiné hodnoty), ale start stop stále funguje. (u benzinove RS před FL žádný problém) nejsem schopný na fóru najít vlákno ke by se to řešilo .... Trochu se bojím metody B a C, protože netuším co dělají, auto není moje a nechci nastavit nějakou kravinu. Děkuji moc za link na správnou sekci nebo za nápad. 

Editováno na Ladacz

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Když ti to nabízí i metody B a C, tak je vyzkoušej ne? Vše co jsem přes Caristu kdy nastavil, tak šlo stejným způsobem vrátit zpět, zbytečné strachy. Mě také nejde přes Caristu SSS vypnout, tak jsem ho vypnul hardwarovou metodou. Můžeš to zkusit také, je to ta nejjednodušší cesta. 

• Pozitivní 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Vloženo (upraveno)

Vyzkoušíme. Moc díky za odpověď. 

Editováno na Pawouk
    Bezprostředně předcházející příspěvek se necituje - viz pravidla fora.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj, neřešil někdo aktivaci "čtení dopravních značek". Mám Superba III s line asist, mělo by to jít aktivovat, ale nevím jestli to Carista umí. Díky

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@jarojetu,Pro Karoqa to Carista nabízí(mám to už  ale od výroby), je tam asi 5 kroků aktivace, ale třeba 2 krok mám vypnutý a vše ostatní povoleny,podle Caristy.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    [mention=31709]jarojetu[/mention],Pro Karoqa to Carista nabízí(mám to už  ale od výroby), je tam asi 5 kroků aktivace, ale třeba 2 krok mám vypnutý a vše ostatní povoleny,podle Caristy.
    Dekuji - zajímavé info. Já to nenašel ani v těch sample možnostech na jejich webu...ale to je jen sample.

Kdyby náhodou měl někdo supa a caristu můžete sem nahodit screeny.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj, prosím neví někdo jak zapnout přes Caristu asistenta jízdních pruhu, mám Kodiaqa. Díky.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Mohl by mi někdo poradit verze 3.5.7. TPMS warning light  mám tam disable a když dám Enable tak mi ukazatel benzínu neukáže klesne proč ale když nemá spojitost kolami nemohu nějak najít verzi kde jsou na kola vyfoukl jsem kolo na 1,3 z 2,2 a nehlasí mi, že kola mám prázdné poradťe

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Lze vrátit vše do původního vstavu alias tovární nastavení v pramci co bylo před kódování? 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

pokud si pamatuješ co (a ideálně i v které verzi) jsi zapínal/vypínal tak ano.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    před 13 hodinami, Kent napsal:

Lze vrátit vše do původního vstavu alias tovární nastavení v pramci co bylo před kódování?  

Práve to riešim so supportom.

Z infotainmentu mi zmizli niektoré položky. A oni že nech im dám nejaké skryté logy z telefonu a že z nich by to malo ísť. Lenže ten pôvodný telefón leží niekde v konteineri. Prečo tie paká nespravili funkciu BACKUP a ja by som si to niekam nahral?

Merde!

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zdravím. Potřeboval bych poradit, mám  Škodu Rapid a v Caristě nemůžu najít nastavení ovládání oken po vypnutí klíčku. To rapid neumí, nebo to umí jen určitá verze Caristy? Díky za pomoc.

Editováno na Fábiátor

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

To v Caristě není, navíc Rapid to umí jen u okna řidiče.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

To mám nastavené na dlouhé podržení dálkového ovládání . Myslel sem že když jde alespoň tohle, tak by to mohlo umět ovládat okénka i po vypnutí zapalování. Protože tohle mě štve, někam dojedu, zapomenu okénka zavřít a vypnu zapalování. A pak zapnout zapalování, dát nahoru a zase vypnout. Šílený

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Podobný obsah

• Od PTiCA
        Po aktualizaci FW autorádia Columbus jsem zjistil že se mi nepřehrává "Bluetooth audio" z mobilniho telefonu a ikonka je neaktivni.
        Předpokládám že postup bude stejný i u Amundsena

Proto jsem hledal příčinu a zjistil jsem že tuto funkci mám deaktivovanout. Zde přináším stručný návod na jeho aktivaci.

Je potřeva kabel VAG-COM a sním se následně připojit na jednotku
        VCDS -> 77. Telefon

Kódování
        VCDS -> 77. Telefon -> 07. Kódování

Kalkulačka pro dlouhé kódování
        VCDS -> 77. Telefon -> 07. Kódování -> tlacitko: Kalkulacka pro dlouhe kodovani -> Byte 4
        Bit 0 -> Multimedia funkce (Bluetooth Audio)

Uložit a je hotovo...
      • Od cosby
        Nabízím:
        Pneuservisní práce autoservisní práce plnění klimatizací geometrie podvozku.  
        Rozšířená diagnostika vozů Škoda, VW, Audi, Seat
        výpis chybových hlášení kódování jednotek kontrola funkčnosti turbodmychadel, váhy vzduchů on-line měřením
        Mimo koncernových vozů Vám můžeme nabídnout i pc diagnostiku ostatních evropských, japonských a asijských vozů.
        Opravy, aktualizace, odblokování obrazu u navigací Columbus/RNS510 vč nejnovějších modelů OIII, Superb III, Discovery.

Lokalita - Kopřivnice - Severní Morava
        http://www.mcpneu.cz
        https://mcaservis.webnode.cz

• Od sk0d@
        Kedze sa mnozia dotazy ohladom kontroly zanesenia DPF, v kratkosti predstavim Android aplikaciu, ktora to pri kompatibilnych motoroch dokaze velmi jednoducho nacitat.

Hlavnym parametrom, ktory nas zaujima je "Soot mass - mnozstvo sadzi", no aplikacia dokaze okrem ineho nacitat aj cas a vzdialenost od poslednej regeneracie a teploty na vstupe a vystupe z filtra

Aplikacia existuje v dvoch verziach, platenej a ochudobnenej bezplatnej.

Uzivatel @Radas1 sa jej podrobnejsie venoval TU.

Rovnako ako pri ostatnych aplikaciach vyzadujucich pristup ku specifickym protokolom, aj tu autor odporuca spravny vyber OBD Bluetooth adaptera.

Citacia z Google play:
        "About ELM327 adapters:
        Currently on the market you can find a huge list of low cost clone ELM327 adapters using a cloned simplified version of the ELM327 chip; using these adapters with this app may introduce readings errors and also car connection problems or app freezing.
        For an optimal use I suggest a good quality adapter like an OBDLink LX, but the app also works with cheap adapters provided decent quality."

Tento isty vyvojar tiez vydal aplikaciu "ELM327 Identifier", ktoru uz niektori poznaju z temy nakupu adaptera.

POZOR, TREBA POUZIT SPRAVNU VERZIU ADAPTERA, NA TRHU SU AJ ZLE KUSY (POTVRDENE SKUSENOSTAMI UZIVATELOV), VIAC INFO NAJDETE V SAMOSTATNEJ TEME, PROSIM CTENYCH UZIVATELOV FORA ABY SVOJE OTAZKY A SKUSENOSTI OHLADOM NAKUPU SMEROVALI DO NEJ.

Edit 3.9.2018: posledna odomknuta verzia 2.26.9 je tu