Přejít na obsah

Aplikacia Carista OBD2 + ELM327 adapter


Doporučené příspěvky

Zdravím, pořídil jsem si OBD2 elm327 verze 1.5 ale v aplikaci carista mi nefunguje záložka customization. Chyby vyčte ale to je vše, napíše jen, že adaptér je nefunkční. Nevíte někdo čím by to mohlo být? V aplikaci elm327 identifier mi vyjelo že podporuje i 2.1 viz obrázek níže.

V aplikaci torque ukazuje chyby i data.

 

Screenshot_20190618-194726.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

14 hours ago, namenotfound74 said:

Zdravím, pořídil jsem si OBD2 elm327 verze 1.5 ale v aplikaci carista mi nefunguje záložka customization. Chyby vyčte ale to je vše, napíše jen, že adaptér je nefunkční. Nevíte někdo čím by to mohlo být? V aplikaci elm327 identifier mi vyjelo že podporuje i 2.1 viz obrázek níže.

V aplikaci torque ukazuje chyby i data.

 

Screenshot_20190618-194726.jpg

 

Ak si kupoval verziu 1.5 a podporuje az do 2.1 tak ti predali zly adapter. V2.1 sa nemusi kamaratit na 100% s Caristou. 

Doporucujem precitat hned prvy prispevok tu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bohužiaľ neviem, táto téma je však o Carista, podľa mňa najlepšie bude ostať pri tej a kúpiť iný adaptér, k tomu však tiež viac v téme na to určenej. Celkovo tých aplikácii nie je veľa, ešte existuje Carly, tiež tu má tému avšak mne sa ju nepodarilo ani spustiť, pýtala si originál adaptér. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...