• Sdělení

• PTiCA

24.sraz SKODAHOME.cz – pozvánka   11.5.2017

Mediální skupina ŠKODA.NEVĚDĚT…, do které patří portály SKODAHOME.cz, SKODAKLASIK.cz, VW-scene.cz a partnerský SKODAMOTOR.cz pořádají 3.6.2017 v Triocampu Dolní Chabry již 24. Sraz SKODAHOME.cz pro všechny příznivce vozů s okřídleným šípem ve znaku a vozy VW koncernu.   Více informací zde: http://www.skodahome.cz/2017/05/04/24-sraz-skodahome-cz-pozvanka/  

177 příspěvků k tomuto tématu

Tak jsem zkousel betu9 a soubor crk.support a hlasi mi pri pokusu o ulozeni zmeny  v nejae funkci auta:"Your Andoid device does not support in-app billing". Nejake napady, co s tim?

Jinak u Rapidu MY2017 protoceni rucicek taktez chybi a cornering je tam jen pri zatoceni doleva. Zvlastni.

Upraveno uživatelem kozakm
0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Vytvor si vlastny upraveny subor cez LuckyPatcher a tak nainstaluj

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

To jsem zkoušel dřív a bez nějakého efektu. Ale nemám rootnotý Android, tak jestli v tom může být problém? Teď vidím, že v prvním příspěvku je nějaký návod na LP, vyzkouším ještě jednou.

Upraveno uživatelem kozakm
0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Já taky nemám root a jedu bez problémů. Tím to nebude. Spíš někde děláš chybu nebo by mohla být špatná verze Androidu.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak vlastní opatchování LP funguje, díky všem.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

kozakm: Muzu poprosit o postup? Dik

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

návod máš na první stránce, v prvním příspěvku

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Držal som sa návodu, ale zasekol som sa na bode, 12 strany pdf že mám NO a potvrdiť nič také tam nemám ani mi neponúklo. Následne sa má spustiť Lucky a ponúknuť nákup patchu podľa návodu to tiež nemám, skúsil som spustiť Caristu a šla bude to OK, alebo to mám zle...

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

prečo klikáš na NO ? to je iba zvýraznená nastavená možnosť u jednej položky, konkrétne dotankovať na maxidot-e. čítaj aj text :) 

- zvoľ si vec, ktorú chceš zmeniť

- zmeň na požadovaný stav (Yes/No a podobne)

- klikni na Save

- pokračuj podľa návodu

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

wirer, myslím keď prerábaš aplikáciu pdf návodu pozri to znovu v prvom príspevku....

Kodovaniu chápem len ten lucky patcher, či mi to pacnutie urobilo dobre.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nech sa paci, Carista 3.5 beta-10 je TU.

Subor, ktery ma v nazve "crk.support" pouzite v pripade, ze sa Vam nedari urobit kroky popisane na stranach 5-11 v PDFku.

P.S. stale mi to neukazuje hill hold

2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Díky!

Zkoušel jsem a nevšiml jsem si, že by tam přibyla nějaká nová funkce

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Bohužel stále tam nemám položky jako protočení ručiček, kolik dotankovat, lap timer nicméně jednu novinku jsem na mém Rapidu našel.

Objevilo se mi nové menu USER THEME (INFOTAINMENT) s volbami None, Highline, Hybrid a Type 3.

Předvoleno jsem měl Highline (Bolero 6,5)

Po změně na Hybrid se trošku zmenšila loga rádiostanic a na displej se jich vešlo o jednu víc.

TYPE 3 je už jiná hitparáda. Kompletně se změnila grafika a teď vypadá stejně jako jsem viděl v nový Octě nebo Kodiaqu. Moc se mi to líbí :kol-47:

UserTheme2.thumb.png.ebfd7555267cf704fd66e96a33db5f1d.pngUserTheme.thumb.png.cb2c96b40dba3110510d3ae26de9b1c4.png

A ještě jedna příjemná změna. Pokud vypnu rádio tak tam byly původně docela hezký analogový hodiny s datumem. Po změně grafického tématu na Type 3 jsou na výběr hned tři druhy hodin. Původní analogové, další analogové se zjednodušeným designem a digitální. Volbu typu hodin si lze zvolit jednoduchým posunutím prstem doleva / doprava jako když na founu posunujete mezi plochami.

Datum zmizel, ale objeví se vždy když přiblížím ruku k displeji tak na 5 cm

20170518_201844.thumb.jpg.9578ec8c82e590d132daeacfdf4a1153.jpg

Upraveno uživatelem Whisperer
2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Já jsme zkoušel na FIII Style 03/16 změnu loga na Boleru při zapnutí a teď tam skáče furt jen logo SCOUT a nejde to změnit ať dám jakýkoliv typ welcome logo :angry:

Whisperer: Jak dlouho tam ty hodiny zůstávají při vypnutí? Na FIII to tam je taky myslím, ale nemáme je zapnutý

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nech sa paci, Carista 3.5 beta-12 je TU.

Subor, ktery ma v nazve "crk.support" pouzite v pripade, ze sa Vam nedari urobit kroky popisane na stranach 5-11 v PDFku.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Já nestihl ani betu 10 :D otestovat. Ale jako vždy pro mou octu tam bude jedna max. dvě změny. Potřeboval bych to vypínání hlídání žárovek B)

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Napis im :) budu chciet log file + ak budes chciet, pridaju ta do beta testovania.

1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 7 hodinami, Ovce napsal:

Whisperer: Jak dlouho tam ty hodiny zůstávají při vypnutí? Na FIII to tam je taky myslím, ale nemáme je zapnutý

Dokud nevystoupím :D

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nech sa paci, Carista 3.5 beta-13 je TU.

1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@Whisperer a @Lukason User Theme pri Swing-u nie je. Mozno by to chcelo niekoho s novsim autom. Ale predpokladam, ze to budu zvladat len vyssie rady infotainmentu. Screeny som nejake porobil, ak bude zaujem, mozem to tu hodit

@Ovce skus pri vypinani dlho podrzat tlacidlo vypnutia. Aj viac ako 10s. A potom skus zapnut, ktore logo sa objavi

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak to jde asi jen od Bolera, chtel jsem se jen zeptat. Takze shanim Bolero :D

1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

môže sa jednať len o opravu záplat, prípadne aj o iné značky. nestihol som si urobiť screen noviniek

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Podobné příspěvky

• Od sk0d@
      Kedze sa mnozia dotazy ohladom kontroly zanesenia DPF, v kratkosti predstavim Android aplikaciu, ktora to pri kompatibilnych motoroch dokaze velmi jednoducho nacitat.

Hlavnym parametrom, ktory nas zaujima je "Soot mass - mnozstvo sadzi", no aplikacia dokaze okrem ineho nacitat aj cas a vzdialenost od poslednej regeneracie a teploty na vstupe a vystupe z filtra

Aplikacia existuje v dvoch verziach, platenej a ochudobnenej bezplatnej.

Uzivatel @Radas1 sa jej podrobnejsie venoval TU.

Exkluzivne pre SkodaHome a OctaviaClub som nahral poslednu plnu verziu VAG DPF 2.15.6

Rovnako ako pri ostatnych aplikaciach vyzadujucich pristup ku specifickym protokolom, aj tu autor odporuca spravny vyber OBD Bluetooth adaptera.

Citacia z Google play:
      "About ELM327 adapters:
      Currently on the market you can find a huge list of low cost clone ELM327 adapters using a cloned simplified version of the ELM327 chip; using these adapters with this app may introduce readings errors and also car connection problems or app freezing.
      For an optimal use I suggest a good quality adapter like an OBDLink LX, but the app also works with cheap adapters provided decent quality."

Tento isty vyvojar tiez vydal aplikaciu "ELM327 Identifier", ktoru uz niektori poznaju z temy nakupu adaptera.

DISKUSIA O NAKUPE ADAPTERA JE V SAMOSTATNEJ TEME, PROSIM CTENYCH UZIVATELOV FORA ABY SVOJE OTAZKY A SKUSENOSTI OHLADOM NAKUPU SMEROVALI DO NEJ.