Přejít na obsah

Aplikacia Carista OBD2 + ELM327 adapter


Doporučené příspěvky

Než jsi změnil kódování ti šlo flash brake lights? Já měl původní nastavení stejné. Aktivoval flash hazard lights, ale jestli to opravdu bliká jsem už nezkoušel. Flash brake lights funguje u OIIFL tak, že musíš opravdu velmi tvrdě na brzdy až spíná ABS a úplně zastavit, pak se sami zapnou varovné blinkry a blikají samosebou i na palubce. Tohle jsem na své ověřil. Na kamarádovo passatu 2011 jsme zkoušeli flash hazard lights a pri kritickém brždění blikají brzdová světla, po zastavení se aktivuje flash brake lights, tj. blikají varovky. Opravdu musíš zadupnout velmi tvrdě brzdy a zastavit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, jandis napsal:

Než jsi změnil kódování ti šlo flash brake lights? Já měl původní nastavení stejné. Aktivoval flash hazard lights, ale jestli to opravdu bliká jsem už nezkoušel. Flash brake lights funguje u OIIFL tak, že musíš opravdu velmi tvrdě na brzdy až spíná ABS a úplně zastavit, pak se sami zapnou varovné blinkry a blikají samosebou i na palubce. Tohle jsem na své ověřil. Na kamarádovo passatu 2011 jsme zkoušeli flash hazard lights a pri kritickém brždění blikají brzdová světla, po zastavení se aktivuje flash brake lights, tj. blikají varovky. Opravdu musíš zadupnout velmi tvrdě brzdy a zastavit.

 

 

Ahoj, tak opravdu se brzdova svetla rozblikaji az po uplnem zastaveni. Hazard light je tedy brzdove svetlo v zadnim okne ? Tim padem pokud jsem si ho nastavil na blikani, tak jedina moznost jak to zjistit je postavit nekoho na silnici, aby sledoval, zda mi to pri brzdeni blika ?:) 

 

Diky za info. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, ja som si na superbe ll tiez zapol par veciciek ale chyba mi v ponuke napriklad pomoc pri rozjazde do kopca ale ked som mal este len zamknutu verziu bolo tam toho ovela viac. Daval som najnovsiu verziu z google play ale skusim tu betu 3 z prveho prispevku. Akurat mi dava moznost zapnut nejake TCS? Neviete co to je? Mate to pozapinane? Vdaka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Vlady25 napsal:

Zdravim, ja som si na superbe ll tiez zapol par veciciek ale chyba mi v ponuke napriklad pomoc pri rozjazde do kopca ale ked som mal este len zamknutu verziu bolo tam toho ovela viac. Daval som najnovsiu verziu z google play ale skusim tu betu 3 z prveho prispevku. Akurat mi dava moznost zapnut nejake TCS? Neviete co to je? Mate to pozapinane? Vdaka

 

Koukal jsem na YT a v podstate to dela to, ze kdyz slapnes na plnej plyn tak to tolik ,,netaha do volantu" . Je to videt na tomhle videu. Jednou to ma deaktivovany, podruhe aktivovany...

 

https://www.youtube.com/watch?v=CvGcwBMAtQM

https://www.youtube.com/watch?v=wybSpi_IVdQ

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes mi prišiel tento adaptér z aliexpressu:

https://www.aliexpress.com/item/Super-Mini-ELM327-OBD2-Bluetooth-V1-5-327-ELM-Mini-Auto-Car-Diagnostic-Interface-Scanner-Accessories/32324880041.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.7jt4ak

Hneď som ho bol otestovať a je v poriadku.

Skúšal som ho na ver. 3.5 beta-12. Vidím, že som tu dlho nebol :-).

Screenshot_2017-11-13-12-44-25.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 10. 11. 2017 na 8:36, jan.machalik napsal:

 

 

Ahoj, tak opravdu se brzdova svetla rozblikaji az po uplnem zastaveni. Hazard light je tedy brzdove svetlo v zadnim okne ? Tim padem pokud jsem si ho nastavil na blikani, tak jedina moznost jak to zjistit je postavit nekoho na silnici, aby sledoval, zda mi to pri brzdeni blika ?:) 

 

Diky za info. 

Čau. Blikají všechna brzdová světla, ne jen vzadnin okne. V noci to uvidíš na okolí, že brzdovky blikají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Kluciiiiii mam poslednu caristu 37 beta aj 327micku z eshopu co je na prvej stranke fabiu mam mr2016 style skoro full:) ale neviem kde je v cariste to stahovanie vodicovho okna cez kluc a rozsvietene aj zadne svetla ked je iba denne svietenie da sa to vobec?

Editováno: , autor: Bflame
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci asi su lama, ale udelam instalci caristy dle navodu a po spusteni crackle caristy nenabehne moznost koupit placene verzi caristy... pls kde delam chybu ...

Zkouseno na NOTE 4  a Samsung J6 ... 

Postupuji dle navodu a po opetovne instalaci crackle caristy mi Luckypatcher nainstaluje craclu caristu, ale zustane tam na obrazovce zobrazena cariste....apk... 

pls pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...