Jump to content

Recommended Posts

U O2 fl je v caristě položka "Cornering lights". Tím se i aktivují mlhovky při zpátečce. Víc možností aspoň já nemám. U O3 je nastavení detailnější. Vypnout hlášení SPZ jde až u O3. U O2 jde vypnout hlášení jen pro přední nebo zadní světla. Nastavuje se hodnova Voltů pod které to hlásí.

U O2 fl jde v Cariste vypnout hlášení předních a zadních žárovek? V jaké verzi? Mám poslední betu a stále tam tuto možnost nevidím. U F2 fl to nabízí a stejně tak i u Rapid MR2018

Ahoj, chci si pořídit tuto aplikaci včetně adaptéru, ale bude to chvíli trvat, než mi přijde domů. Dnes jedu do servisu, kde jsem plánoval nechat vypnout start stop systém přes VCDS tak, že se zastaví minimální hodnota napětí baterie z 7,6V na 12,1V. No a můj dotaz je ten, jestli po takovémto zákroku budu moci v budoucnu třeba start stop zapnou už přes caristu, anebo jestli nedokáže předělat předchozí úpravy a měl bych radši počkat až na Caristu a udělat vše až skrze tu?

Chlapi, někteří z Vás zde psali, že jsou v beta testovacím programu Caristy a že tedy jedou zdarma a bez cracku. Já byl v betě také měsíc zařazen, ale nyní měsíční lhůta skončila a carista by chtěla zakoupit. Luckypatcher, ani cracky, které zde ukládáte mi z nějakého důvodu nejdou na telefonu nainstalovat (Huywei Y6 2017). Na Iphone, který primárně používám to nejde bez předplatného tak jako tak.

V 12. 10. 2018 na 10:27, ZbyšekSU napsal:

Chlapi, někteří z Vás zde psali, že jsou v beta testovacím programu Caristy a že tedy jedou zdarma a bez cracku. Já byl v betě také měsíc zařazen, ale nyní měsíční lhůta skončila a carista by chtěla zakoupit. Luckypatcher, ani cracky, které zde ukládáte mi z nějakého důvodu nejdou na telefonu nainstalovat (Huywei Y6 2017). Na Iphone, který primárně používám to nejde bez předplatného tak jako tak.

Je to o nastavení telefonu, už se to tu řešilo. Google vyhodnocuje LuckyPatcher jako škodlivou aplikaci. Neměl by být problém na jakémkoli telefonu.

V 12. 10. 2018 na 9:09, Cromoly napsal:

Ahoj, chci si pořídit tuto aplikaci včetně adaptéru, ale bude to chvíli trvat, než mi přijde domů. Dnes jedu do servisu, kde jsem plánoval nechat vypnout start stop systém přes VCDS tak, že se zastaví minimální hodnota napětí baterie z 7,6V na 12,1V. No a můj dotaz je ten, jestli po takovémto zákroku budu moci v budoucnu třeba start stop zapnou už přes caristu, anebo jestli nedokáže předělat předchozí úpravy a měl bych radši počkat až na Caristu a udělat vše až skrze tu?

Mělo by to jít vypnou přes caristu. Stejně jako nakódované vjeci z výroby jdou vypnout. Carista by ti měla zobrazit, že SS máš nastaven na tech 12,1 V. 

Mělo by to jít vypnou přes caristu. Stejně jako nakódované vjeci z výroby jdou vypnout. Carista by ti měla zobrazit, že SS máš nastaven na tech 12,1 V. 
Super, dekuju!

Návod na vypnutí google play protect, který blokuje instalaci LUCKY PATCHERu. Postup je z Huawei P9 lite.

01.png

02.png

03.png

04.png

Edited by jandis
  • Like 1
  • Upvote 1

Tak screen shoty jsem si sice dělal na tablet ale až poté co už jsem měl nějaké vychytávky nastavené přes kabel. A také bude záležet na výbavě auta a verzi caristy tudíž nabídka se bude asi lišit

Odesláno z mého SM-J500F pomocí Tapatalk

Novinka v Caristě 3.9 3.8 beta 1 pro Fábii III možnost nakódování uzamknutí auta s běžícím motorem (pouze auta s (polo)Kessy) - uplně na konci nabídky Doors/Windows/Remote. To "tovární nastavení" je závislé od výbavy vozidla, takže každý tam má něco trochu jiného.

Edited by Martab
  • Like 1

před 19 hodinami, Martab napsal:

Novinka v Caristě 3.9 beta 1 pro Fábii III možnost nakódování uzamknutí auta s běžícím motorem (pouze auta s (polo)Kessy) - uplně na konci nabídky Doors/Windows/Remote. To "tovární nastavení" je závislé od výbavy vozidla, takže každý tam má něco trochu jiného.

U mňa  je to funkčné Fabia III 2016 scoout Diky  Martab

Edited by Suchy 181
  • Like 1

V 13. 10. 2018 na 12:22, jandis napsal:

Návod na vypnutí google play protect, který blokuje instalaci Caristy. Postup je z Huawei P9 lite.

01.png

02.png

03.png

04.png

Zruśil jsem a stále to hlásí.