Přejít na obsah

Aplikacia Carista OBD2 + ELM327 adapter


Doporučené příspěvky

Ahoj, pouzival som caristu na Superb 2 CFGB 2.0tdi 125kw... Zatvaranie kufra na kluc,a tiez na tlacitko pri riadiacej pake. Taktiez pipnutie pri odomknuti auta. Odvtedy mi nechce ist klakson ,vo volante rele zopne ale netrubi. Ma to nejaky suvis alebo cista nahoda ? Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak řešíte zapnutí zadních světel při denním svícení? 

Zkoušel jsem zapnout tuhle funci, ale pak začne svítit i přístrojovka a osvětlení spz. Chtěl bych jen přidat zadní světla a zbytek aby zůstal jak je. 

 

Scandinavian DRL: daytime running lights activate taillights (and parking lights for US/Canada)
      YES 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ospravedlnujem sa adminom fora, ze som nechtiac riesil Caristu vo VCDS teme, az teraz som si vsimol, ze som tesne vedla [emoji56]

Ale ako som sa uz pytal na nespravnom mieste, mohli by ste mi povedat prosim v ktorej starsej verzii su veci ako:

Dotankovanie
Dotretie kvapiek
Pretocenie ruciciek
Aktivacia rozmrazovania spatnych zrkadiel spolu so zadnym sklom
Blikanie brzdovycj svetiel
Manualne nastavenie coming home
Reset serv. Intervalov

Pripadne nejaky zoznam, v ktorej verzii je co?

V poslednej verzii mi chyba prave par tychto, ktore by som rad mal

Stiahol som si aj starsie verzie, len sa obavam ze pri neustalom preinstalovavani mi klakne telefon.

Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha tak tu je pes zakopany.

Ale v 3.6.6 somsa dopracoval k Lap Timer, dotankovanie, reset servisu.
Pretocenie ruciciek a zmena loga aj ked je aktivovane nejde. Vie mi niekto povedat preco? V pretoceni mi vyskoci nieco ako "pre efekt musite zapnut a vypnut zapalovanie dva x", skusal som aj tak nic.

No bez tohoto sa prezit da, ale prosim vie niekto v ktorej sa nachadza

Dotretie kvapiek
Rozmrazovanie spatakov zo zadnym oknom.

Presiel som asi 7-8 verzii a nic tam nie je.
Sicevaj bez tohoto sa prezit da, ale moc byma potesilo, keby mi niekto pomohol. [emoji24]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...