Přejít na obsah

Aplikacia Carista OBD2 + ELM327 adapter


Doporučené příspěvky

Dobré ráno, nedařilo se nám pomocí VCDS upravit komfortní blikání, tak jsem ze zajímavosti koupil adaptér a pomocí Caristy se mi to podařilo nastavit ze 3->4.

Nastavil jsem ještě "ručičky" a dotankováni a všechno v pohodě.

Nevím jestli je to důsledek, ale přestalo fungovat zamykání dveří po rozjezdu.

Tak nakonec zamykaní stačilo zapnout na Maxidotu a je to...

Z. 

 

Editováno: , autor: zde
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím.

1) Nejprve poděkování všem, kteří se věnují práci na tématu.

 

2) Hlášení: FIII Combi, mr 2018, vyrobeno 1/2 2018, vybavení Style (viz. popisek), ELM adaptér viz https://www.sunnysoft.cz/zbozi/167PCI-068/automobilova-diagnosticka-jednotka-pro-obd-ii-s-bluetooth-ekv-elm-327-pro-android.html?utm_source=sunnysoft.cz&utm_campaign=akceTydne&utm_medium=homepage , tablet LENOVO Yoga 6000, Android 4.4.2. Carista 3.7.4 final, odemčeno, staženo odtud.

 

Spojení bez problémů, diagnostika bez problémů, nabídka k překódování bohatá. Byla mi zima, takže zatím jen vypnuto SS, metoda A, 12,1, OK, zobrazení litrů k dotankování OK, komfortní blinkr, chtěl jsem 5 "kliků" místo tří, ale v nabídce pouze 1, 2 a 3 kliky (které už mám tak jako tak nastavené v Info.) A z toho plyne viz níže

 

3) Dotaz, jak jste tam, kýho výra, dostali ten "pěti klik" ? (odpozorováno z reportů kolegů zde ve fóru)

 

Děkuji za pozornost.

 

 

Editováno: , autor: Míša
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, reset nastavení světel je jasný, ale mě Carista prostě nabídla jen možnosti 1,2 a 3, víc ani prd. Já byl dokonce tak naivní, že jsem si myslel, že mi Carista nabídne políčko, kam si napíšu číslo a dám save. Kdepak. A Wirer skutečně píše (tuším str. 121), že to nejde ani nakódovat a to u nových vozidel. Ale je možné, že u vaší FIII FL to už zase jde, cesty kódování jsou nevyzpytatelné. Konec konců se bavíme v podstatě o nastavení/programování počítače a to je obor, kde se nesmí hledat logika. Věřte mi, živím se tím třicet let :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nefunguje mi spínacie relé ktoré má na starosti napájanie ventilátor čerstvého vzduchu, a nefunguje práve ovládacie nápajanie do spínacieho rele, bol som s tým aj v jednom servise kde mi povedali že riadiaca jednotka vidí že je spustený kontakt X s podvolantovej jednotky to pošle do centralnej ale centralna jednotka nespustí to dané relé

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me udelala Carista to same pri deaktivaci SSS, vypla mi ventilator a SSS zustal stejne funkcni. Staci ale v Cariste SSS znovu zapnout a ventilator zas pojede. Yeti MR2017. Proste chyba a nedokazal jsem to vyvojari aplikace vysvetlit, nebo reporty necte.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podařilo se, prosím, někomu nakódovat pomocí Caristy automatické sklápění spolujezdcova zpětného zrcátka při zařazení zpátečky u O3FL Trumf ?? Používám caristu 3.8 beta 16, povolené to všude mám, ale zrcátko zůstává stále ve stejné poloze. Samozřejmě ovládací kolečko zrcátek musí být přepnuto pro pravou stranu.

 

Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...