Jump to content

Recommended Posts

Má někdo funkční komfortní ovládání oken přes dálové ovládání u Š Rapid? Přes caristu jsem to zapnul, ale nefunguje.

V které sekci bych měl najít vypnutí zvukové signalizace nezapnutých pásů?

před 14 hodinami, chipik napsal:

A není to verze 3.5.beta3 jak je v názvu obrázku?

Ano někdo z tadyma to přes tuhle verzi kodoval. Mě se bohužel nepodařilo (nenabidlo mi to tyhle možnosti)

Dobrý den, chci se zeptat zda je tu někdo kdo umí vyrušit chybovou hlášku prasknuté žárovky v mlhovkach a přisvitech.

Okoli Moravy.

Auto: Škoda octavia 3 RS 2015

Ano někdo z tadyma to přes tuhle verzi kodoval. Mě se bohužel nepodařilo (nenabidlo mi to tyhle možnosti)

před 8 hodinami, cilda1 napsal:

Nová beta,oprava chyb , nevyskoušeno,použít LP 

Carista++3.8+beta-25.apk

Potřeboval jsem něco dokódovat tak jsem vyzkoušel tuhle verzi - vše bez problému, na léčení použit LP 8.1.4.

• Upvote 1

před 17 hodinami, Real napsal:

Má někdo funkční komfortní ovládání oken přes dálové ovládání u Š Rapid? Přes caristu jsem to zapnul, ale nefunguje.

V které sekci bych měl najít vypnutí zvukové signalizace nezapnutých pásů?

U Rapida jde klickem ovladat pouze ridicovo okno - tj. jedine okno, ktere ma dvoupolohove tlacitko s dojezdem...

Já mám okna otevírání a zavírání ale jen u řidiče jde. Zkusil bych verzi 3.6.5 či 3.6.6. Dost věcí tam mi šlo aktivovat i deaktivovat bez. Pas

Dnes dokodována většina věcí co jsem chtěl. Nejdříve byla použita Carista v3.6.5 https://uloz.to/!ESAzz89e1zO4/carista-obd2-pro-v3-6-5-apk

Potom jsem nainstaloval z GP v3.7.5 a aktivoval 7-denní  zkušební verzi. (Odemknutí přes LP u mě nefunguje. Kdo to chce zkusit tak tady https://uloz.to/!Ne2rgYxB0Xjh/carista-3-7-5-apk)

Ukázka z  v3.8.b25

Okno řídiče pomocí DO bude dokodováno přes VCDS.

Screenshot_20190203-181345_Carista.jpg

Screenshot_20190203-181348_Carista.jpg

Screenshot_20190203-181358_Carista.jpg

Screenshot_20190203-181413_Carista.jpg

Screenshot_20190203-181427_Carista.jpg

Screenshot_20190203-181617_Carista.jpg

Screenshot_20190203-181645_Carista.jpg

Screenshot_20190203-181649_Carista.jpg

Screenshot_20190203-181654_Carista.jpg

Screenshot_20190203-181711_Carista.jpg

Screenshot_20190203-174409_Carista.jpg

Screenshot_20190203-175304_Carista.jpg

Edited by Real

Co jsi všechno dokodoval? Máš face nebo předface rapida?

Edited by Woody

Rapid Spaceback 1.0 TSI 81 kW DSG7 r.v. 2018 Corida

Dokodováno: Denní svícení jen v poloze auto, vypnutí signalicace bezp.pásů a otevřenych dveří, vypnutí START/STOP metoda A, při denních světlech svítí i zadek (mám LED), vypnutí denního svícení při zatažení ruční brzdy (zatím nevyzkoušeno)

Tady je předposlední offic. odemčená verze https://uloz.to/!KT2MCt2AELNg/app-misc-carista-obd2-pro-v3-7-4-final-unlocked-apk ¨ (nevyzkoušeno)

Mohl by mi někdo poradit? fungovalo mi otevírání okna řidiče nepoužival jsem zkoušel pak dnes verze nové i staré ale nějak mi už nejde otevřít řidičovo okno či zavřít i přesto, že mám zaple. Open 2 a close 2 a u allow cofiguring… adjustable

Mohl by mi někdo napsat na vypnutí hlídání prasklých žárovek v Caristě  mam led a akorát mě to leze na nervy jak hlásí stále

Ahoj, mám origo Carista adaptér, zkouším různé verze Caristy,co tu postujete a na superbu 2 FL 2015 L&K nikde nevidím volbu zapnutí zadních led jako DRL (Scandinavian DRL). Jasně v jistým menu je možnost regionu Europe, USA, Canada, Great Britain atd... ale žádná z nich neudělá nic (v popisu je, že to má dopad na vnější světla).  Ostatní běžné věci jdou nastavit bez problému. Ještě jsem si vzpomněl, že prodlevu ostřiku předních světlometů nikde nevidím. Ale hlavně chci ty zadní led jako DRL...  Jasně, že jsem nevyzkoušel všechny verze, ale dost už ano, ať už ofiko, nebo bety . Nevíte někdo prosím?

Díky.

J.

Edited by JaryLa

Ve starších verzích bylo něco jako "parkovací světla s denními", zkus hledat toto, bude to v záložce Lights, hledal bych spíše ve starších verzích.

Tip: príde mi lepšie ako sem dávať screenshoty obrazoviek s nastavením vášho auta sem poslať TXT súbor s exportom toho istého. Ja to tak robím už dlho pre vlastnú potrebu. Dá sa ľahko zistiť čo som zmenil a kedy a prípadne čo sa zmenilo v Caristovi.

TXT súbor dostanete Caristovi tak že keď ste už v CUSTOMIZE tak napravo hore je ten symbol pre zdieľanie. Cez to sa dá komplet stav všetkých parametrov uložiť do TXT.

Napr takto

s180801

Alebo to sem vložiť zo schránky:

Doors / Windows / Remote:

Auto-lock doors when the ignition is switched on
      YES / *NO*

Auto-lock doors when moving
      YES / *NO*

Auto-unlock doors when key is taken out of ignition
      *YES* / NO

Auto door locking/unlocking menu in MMI
      DISABLED / VIEW-ONLY / *ADJUSTABLE*

Auto-lock when doors are closed and smart key is outside vehicle
      YES / *NO*

Pop trunk via remote
      *ENABLED* / DISABLED

Blink turn signals when locking/unlocking with remote
      *YES* / NO

Allow configuring beep when locking/unlocking
      *YES* / NO

Menu for configuring beep when locking/unlocking
      *ENABLED* / DISABLED

Beep when unlocking with remote
      *YES* / NO

Beep when locking with remote

Čo vy na to?

Edited by kluvi
  • Like 2
  • Thanks 1

V 14. 1. 2019 na 13:04, jan.machalik napsal:

U trojkové už ne...

Ja som to v III tiež nerozchodil...(bez chytrých sedadiel)

Už som to tu raz zaregistroval ale nenašiel nejaké riešenie.

Po nejakej dobe používania Caristu mi zmizli z infotainmentu niektoré ovládacie parametre. Napríklad sklopenie spätných zrkadiel pri zamknutí. Ale je toho oveľa viac.

Je nejaké iné riešenie ako nahrať infotasinment (prípadne čo iné) všetko znova? Uvedenie Default settings nepomohlo...

Prosím o vysvětlení téhle funkce:

License plate bulb check (step 2 of 2)
      *ENABLED* / DISABLED
hlavně proč je tam step 2

carista16.2.2019.txt

Edited by Real

Osvetleni RZ? RZ = registracni znacka. Pokud to je slozitejsi kod, tak tam muze byt vic kroku, tohle je krok 2. Nebo tam krok 1 neni?

Ne. Krok 1 nenalezen.

Tak jsem si zase chvilku hrál - třeba to někomu pomůže.

Porovnání v. 3.7.4 - 3.7.5 a bety 26 - 25 (export přiložen)

PS: Asi nejvíc užitečných funkcí pro Rapid lze nalézt ve verzi 3.6.5 viz moje předchozí příspěvky.

3.7.4 - 3.7.5.jpg

beta 25 -26.jpg

3.7.4.txt

3.8 beta 26.txt

3.6.5.txt

3.0 beta 12.txt

3.8 beta 27.txt

3.8 beta 26 - 3.8 beta 27 u Rapida žádný rozdíl.

Edited by Real
4

to si rucne prepisoval, nebo mas nejakou fintu na ten vypis:). Jestli rucne, tak klobouk dolu. Na to bych asi trpelivost nemel.

Edited by lumirnavrat

V 13. 2. 2019 na 22:26, kluvi napsal:

Tip: príde mi lepšie ako sem dávať screenshoty obrazoviek s nastavením vášho auta sem poslať TXT súbor s exportom toho istého. Ja to tak robím už dlho pre vlastnú potrebu. Dá sa ľahko zistiť čo som zmenil a kedy a prípadne čo sa zmenilo v Caristovi.

TXT súbor dostanete Caristovi tak že keď ste už v CUSTOMIZE tak napravo hore je ten symbol pre zdieľanie. Cez to sa dá komplet stav všetkých parametrov uložiť do TXT.

...

• Like 1
  • Thanks 1