Jump to content

Recommended Posts

Zkoušel jsem Carista na mém Rapidu 1.2 TSI 63 kW MR 2014, některé funkce jako třeba protočení ručiček jsem zapnul a funguje to. Ale nejde mi rozběhat otevírání oken na dálkové ovládání, ani cornering lights, kde to navíc píše nějakou hlášku s chybou komunikace. Nevíte někdo, kde by mohl být problém? Na vašich Rapidech tyhle dvě věci šly zapnout? Zkoušel jsem to v aktuální verzi aplikace. Díky za odpovědi 

MR14, to je ještě elektroinstalace z FII, není tam třeba pro Corner dotáhnout ještě drát k mlhovkami nějak?

Ovládání oken dálkovým taky nejde, resp. pokud má dojezd, tak pouze řidičovo a i to někdy nefunguje 100%

Dík za odpovědi. Tak zkusím pohledat jak na to. Kdyby náhodou někdo měl po ruce schéma nebo nějakej návod budu rád :)

Jeden postreh ohladom appky Carly for VAG, diagnostika ulozenych chyb na rozdiel od Caristy ukazuje aj freeze frame.

• Like 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By PTiCA
      Přikládám návod na výměnu čidla chladící kapaliny G62 u vozu Fabia 2.0i r.v. 2003.

Zjištění závady
      Na budíkách se mi přestala ukazovat teplota motoru. Po cca 2. dnech se zobrazila chyba motoru na budíkách.
      Diagnostika zobrazila chybu 16500 - čidlo teploty chladící kapaliny (G62)

Postup výměny
      Po sundání krytu motoru stačí odpojit hadici která vede od vzduchového filtru.

Čidlo se nachází hned pod hadicí.

Ted stačí odpojit původní čidlo, vytáhnout pojistku a čidlo lehce vysunout nahoru.

Ted stačí vrátit zpět nové čidlo a postup opakovat obráceně. Po dokončení výměny pomocí diagnostiky smazat chyby v jednotce motoru a je hotovo.

Mě trocha vody vystříkla když jsem čidlo vyndal. Doporučuju s tím počítat a mít trochu destilky nebo chladící kapaliny na dolití.

• By Logr94
      Dobrý den chci se zeptat zdali je možné zapojit zpět obd2 koupil jsem jetou fabču 1 a zjistili jsme ze obd2 nejde ...tak jsem rozebral plasty pod volantem a objevil jsem odstřihnute nejake kabely co k ni vedou ...(viz foto ) dokáže někdo poradit jak to zapojit a kam ? Děkuji 
    • By gngngn
      Prodám dvakrát použitý originál Carista adaptér. Ideálně osobka v Praze nebo České Lípě. 
  • Create New...