Přejít na obsah

Aplikacia Carista OBD2 + ELM327 adapter


Doporučené příspěvky

V ‎2‎.‎6‎.‎2017 na 22:45, sumar napsal:

Nakonec jsem zkoušel asistenta rozjezdu do kopce - po aktivaci hned vyskočila chyba ESP, po deaktivace zmizela ( tak jsem to dále nezkoušel)

V ‎4‎.‎6‎.‎2017 na 15:28, sumar napsal:

Ahoj, vyhodilo to chybu ESP přímo na maxiku a i rozsvítila se kontrolka ESP. Tlak v pneu se vůbec nahlásil a ani kontrolka nesvitila.

 

Také jsem to v pátek zkoušel se stejným výsledkem. Okamžitě chyba ESP a jakmile jsem to vypnul okamžitě z Maxi zmizela.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem nakonec vše rozchodil také. Adaptér OBD mám stejný jako skoda. Na f2 2010 1.6 tdi CAYC výbava elegance. 

 

Zapl jsem automatickou rychlost stěračů podle rychlosti auta, setreni kapek po ostriku skla, kontrolu všech žárovek a vypl jsem výhřev zrcátek společně se zadním sklem. Ještě vyzkouším to denní svícení společně se zadními světly a vypnutí rádce řazení. Jinak jsem tam nic moc důležitého zapnout nemohl. Mám caristu 5.1.0 beta 10 a crack jsem ho přes lucky patcher. Funguje i vag DPF a torque. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem sice nastavil věci, ale stěrače mě nefungují :( Měly stírat podle rychlosti vozu a třeba na Caddym to funguje tak,  že když jedou na plno a zastavím, tak ony se dají na cyklovač. To samé myslím fungovalo i na 1. rychlost :( A me to nereaguje :( Ještě zkusím tu poslední beta verzi :( Ani coming home jsem nedokázal zprovoznit. Ani denní svícení společně se zadními světly nevím jak zapnout .. A nepodařilo se mě rozchodit ani přísvit mlhovek při zapnutí směrovky.. Ať se s tím drbu jak chci, nefunguje to :( Setření po ostřiku funguje, to je super a automatické zamykání taky funguje dokonale.

 

 

Carista 3.5 beta 16 jsem vpohodě crackl Lucky patcherem verze 6.4.9

 

 

Kdyby měl někdo radu, jak to rozchodit, budu moc rád :(

Editováno: , autor: Petrkiller
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,kto by mi vedel poradit? Na pripojenie k autu pouzivam elm327, podporujuci vsetky protokoli / obr.1/. Po vybrati Customize a vybrati znacky a rocniku auta v Cariste mi apka neponukne moznosti kodovania ale vyhodi oznam/ obr2/. Torque a aj nacitanie chyb v Cariste bez problemov. Caristu pouzivam osetrenu Lucky Patcherom ( aspon myslim ze ju osetri ) a vyskusal som uz viac poslednych najnovsich verzii. Vdaka

Screenshot_20170704-183431.png

Screenshot_20170711-215506.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...