Přejít na obsah

Aplikacia Carista OBD2 + ELM327 adapter


Doporučené příspěvky

před 19 minutami, sachmar napsal:

Chtěl bych se zeptat co všechno se dá nastavit na Fabii1 1,4Mpi r.v 2002? kromě načtení a mazání chyb.

Ahoj, podívej se na stranky caristy, zadej tam své vozidlo a uvidíš https://caristaapp.com/vehicles

Následně také záleží jaká je v autě řídící jednotka, ne všechny podporují nějaké funkce kódování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, matejvc napsal:

Ahoj, podívej se na stranky caristy, zadej tam své vozidlo a uvidíš https://caristaapp.com/vehicles

Následně také záleží jaká je v autě řídící jednotka, ne všechny podporují nějaké funkce kódování.

Jo na ty jejich stránky jsem se díval. Jen jsem chtěl vědět ze zkučenosti majitele Fabii1 jestli to někdo zkoušel v praxi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Martab napsal:

Ano, a myslím ještě šel mazat servis.

Ještě prosím otázka jakou apku použiváte na obd2 já vyzkoušel dost a žádná nějak mi není po chuti potřebuji i aby ukazovala stav dobíjení. Doporučte nějakou nej pro Vás. Tu Caristu určitě nevyužiji i když toho umí dost,a chci ji v CZ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5.2 beta-3

 

Carista_5.2 beta-3.apk

 

Novinky vo v5.2 beta-3:
 - Prešlo sa na nový formát „otvorenej verzie beta“, kde sa môžete do verzie beta zaregistrovať sami.
 - V beta verzii už nie sú potrebné (ani možné) falošné nákupy v aplikácii.  Všetky funkcie iba pre beta verziu sú zadarmo a všetky vydané (nie beta) funkcie sú platené, a to aj v beta verzii.

Editováno: , autor: juraj79m
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 10/15/2020 at 7:37 PM, juraj79m said:

5.2 beta-3

 

Carista_5.2 beta-3.apk 4.88 MB · 61 downloads

 

Novinky vo v5.2 beta-3:
 - Prešlo sa na nový formát „otvorenej verzie beta“, kde sa môžete do verzie beta zaregistrovať sami.
 - V beta verzii už nie sú potrebné (ani možné) falošné nákupy v aplikácii.  Všetky funkcie iba pre beta verziu sú zadarmo a všetky vydané (nie beta) funkcie sú platené, a to aj v beta verzii.

drahý, odinštaloval som svoju predchádzajúcu verziu 5.1 b19 a pokúsil som sa nainštalovať túto verziu s textom „APP NOT INSTALLED“, mám galaxiu A70 snapdragon, aarch64, môžete mi pomôcť?

Screenshot_20201020-172501_Package installer.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypnout nelze, ale lze nastavit, ze strijaji az po dlouhem drzeni packy, je pak nutnu jeste zmenit interval, protoze v zakladu je to jen kazde 1 a pak po 10 ostriknuti.

 

Edit:

Koukal jsem ze u Supa to napsano neni, ale u golfa 7 ano, dokonce jsem tam videl, ze lze vypnout, to si nejsem jisty zda jde, to jsem ani nechtel. Take doufam ze to nebylo jen soucasti nejake bety, ktere se tu testuji. 

 

Tady to mas overene na mem Sup 3 MR 2017

Screenshot_20201028-211334_Carista.thumb.jpg.7857cdc9e92dcce38e3acc654cdccc1e.jpg

Editováno: , autor: Stanson
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 hours ago, Stanson said:

Vypnout nelze, ale lze nastavit, ze strijaji az po dlouhem drzeni packy, je pak nutnu jeste zmenit interval, protoze v zakladu je to jen kazde 1 a pak po 10 ostriknuti.

 

Edit:

Koukal jsem ze u Supa to napsano neni, ale u golfa 7 ano, dokonce jsem tam videl, ze lze vypnout, to si nejsem jisty zda jde, to jsem ani nechtel. Take doufam ze to nebylo jen soucasti nejake bety, ktere se tu testuji. 

 

Tady to mas overene na mem Sup 3 MR 2017

Screenshot_20201028-211334_Carista.thumb.jpg.7857cdc9e92dcce38e3acc654cdccc1e.jpg

Okej super diky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte, cez Caristu som si povypinal / pozapinal dost veci, super to funguje ale zistil som, ze ked chcem cez infotaiment cez display co i len pozriet nastavenia cez CAR tak mi to vyhodi hlasku Funkcia je možná len pri zapnutom zapalovani Vyhodi ju bez ohladu na to do akej podskupiny chcem vojst, napr. Zrkadla a stierace, Otvorit a zatvotit atd...pred tym som vedel vojst do nastaveni aj pri vypnutom motore. Pride mi to divne. Ma niekto podobnu skusenost? Dik.

 

EDIT: Divne, zmyzlo to bez dalsieho zasahu. Skusal som pred tym nastartovat, vypnut motor, zamknut a odomknut auto ale stale to ukazovalo. Z nicoho nic to zmyzlo. Asi nejaky bug. 

Editováno: , autor: ericky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

dneska jsem dovezl zbrusu novýho Superba s 2.0 TSI. Připojím caristu a nenabízí vypnutí Start-Stop. Na Kodiaqu 2018 2.0 TDI a Rapidu 2018 1.0 TSI to šlo. Tady to ani není v menu (nebo jsem to nenašel). Setkal jste se s tím někdo? V popisku co ta appka umí to je a tím, že jsem to před tím použil jsem nečekal problém.

Díky, Míra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...