Přejít na obsah

Aplikacia Carista OBD2 + ELM327 adapter


Doporučené příspěvky

před 1 hodinou, Peter Piruch napsal:

Ahoj, poriesil si tu hlasku nejako? Mam s tym ten isty problem, a vlastne pomaly s kazdou jednou verziou. Ale to bude asi aj znackou telefonu - Huawei... 

Blbě. Pořád to po mě chce skenovat auto, trvá to třeba 15 minut, zatím jsem to vzdal. Taky mobil Huawei, ale s tím to asi nebude souviset. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potvrdzujem ze verzie 5.4.1 aj 5.4.2 ktore sa mi podarilo zohnat su odomknute a nevyzaduju Lucky Patchera.

 

Dakujem @cilda1ze sem uz stihol dat 5.4.2 

 

Ak niekomu nepojde z neznamych dovodov, nahral som SEM odomknutu 5.4.1 (MAM IBA ARM64!!! nepytajte inu verziu, ani v spravach, NEMAM!!!)

 

@CULI79ak sa ti nechce do toho patchovania, stiahni su tu najnovsiu odomknutu 5.4.2, potom ti uz netreba Lucky Patcher, vela zabavy.

 

 

 

Carista_5.4.2_1.thumb.png.6eb70101503d06621dfa551fafd2a2af.png

 

Carista_5.4.2_2.thumb.png.b2a5416cc38a429fa6a31f16e46a755c.png

 

Carista_5.4.2_3.thumb.png.db09e833fc364fd3ca0672e67285bd41.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5.4.2 nainstalovana. Len taky maly postreh. Zda sa mi to alebo je v tejto PRO verzii menej moznosti na upravu ECU? Napriklad pri Engine§chassis mam na vyber len jednu polozku. Ako to je s Vami?

A este dalsia vec. Mam Golfa MK6 1.6tdi SS system. No pri moznosti Disable auto start stop system je iba ENABLE/Disable. Ziadne 12.1V na vyber tam nemam. Viete mi poradit? Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čao, mám oficiální Caristu 5.5. Beta-9 a při odesílání dat o autě do Caristy, to ve 47% vypne s chybou, že mám zkontrolovat zapalování, jestli je zapnuté a zkusit to znovu. Přitom stojím před barákem s nastartovaným autem. Co s tím? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkial vie aplikacia ze uz je stara? No? Predsa z netu!

 

Cize co treba spravit?

1. Vypnut net. Vsetok!!! Aj Wifi, aj mobilny. Ano aj 5G čip co mame v nose od Šoroša.

2. Kto vie, treba vymazat vsetky ulozene data Caristy. Kto nevie, alternativny postup je odinstalovat a nainstalovat Caristu nanovo.

3. Zapnut appku a robit zle autu.

  • Díky 1
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už se to tady řešilo pár témat zpět. Po zapnutí pravé mlhovky, přestanou svítit osvětlení ovládání oken, světel a tlačítka nad klimatizací.   Dá se to vrátit zpět verzi caristy :4.1beta-7 Přidávám screenshot původního nastavení Screenshot_20210122_055914_com.prizmos.carista.thumb.jpg.d363ccc9ff03c4e53b3fd41afa4346b6.jpgIMG_20210129_085525.thumb.jpg.788f6ba1ba0dc7d7a8c779ce40be02a4.jpg

Screenshot_20210129_090433.jpg

Editováno: , autor: Milan Janyška
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nove poznatky ku Cariste. Neviem akym sposobom ale "podarilo" sa mi deaktivovat hmlovky tiez dialkove svetla (funkcne iba blikanie) a parkovacie senzory. Pri zaradeni R nezapne senzory. Iba pri stlaceni tlacidla. Auto Golf MK6 2012...takze nabuduce asi nebudem experimentovat s Caristou lebo clovek tam nemoze vediet co tym vsetko nechtiac povypina. Ak by niekto vedel ako to dat dokopy prip. sa s tym uz niekto stretol, piste. Dik

Editováno: , autor: AxonHE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přátelé Octaviáni, po mnoha letech jsem vyměnil Octavii I za Octavii III a nestačím se divit, co všechno se změnilo v možnostech nastavení. Předně podařilo se mi na mobilu (Redmi Note 8 Pro - android 10) nainstalovat apku Carista 5.4.2 a přes obyčejný bílý adaptér OBDII ELM327 (alza.cz 321 Kč) provést diagnostiku mého "nového" auta. Přes počáteční obavu, abych něco nezmrvil, jsem se pokusil změnit nějaké nastavení. Úspěšně jsem deaktivoval Start-Stop, aktivoval zamknutí dveří při spuštěném motoru, aktivoval automatické zamknutí při vzdálení se od auta, fci Corner mlhovkama, protočení ručiček při zapnutí zapalování, ukazatel množství paliva k dotankování.

 

Teď to hlavní, Carista 5.4.2 umožňuje spustit regeneraci DPF, dotaz zní: Je to bezpečné nebo je lepší nechat to na autě, ať provede regeneraci automaticky při jízdě, popřípadě na profesionální diagnostice v servisu?

 

Děkuji všem za odpovědi i za případné náměty na to, co lze ještě na mé Oktávce nastavit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravím vás. Chtěl jsem se zeptat, jestli náhodou nemáte někdo zkušenost s mým problémem. Mám Octaviu II RS TDI a chtěl jsem si přes Caristu nastavit pár věcí. Koupil jsem si tu bílou diagnostiku, projel tou aplikací na zjištění, jestli to není fake a všechno bylo v pohodě. Zapnul jsem Caristu, dal Customize, začalo to pracovat a při 15% se to sekne, začne se mi na navigaci Nexus objevovat DIAG, pak zhasne, zase se to objeví a takhle furt dokola třeba půl hodiny, pak to skočí na 16% a zase dokola objevování DIAG. Nenechal jsem to dělat do konce, podle mě to nemá cenu, když to trvá tak dlouho, někde musí být něco špatně. Dveře mám zavřený, nastartováno, všechno vypnutý, nic nezapojeno, mobil taky v pohodě. Dokázal by tedy někdo třeba nějak poradit? Díky za případné reakce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...