Přejít na obsah

Panoramatická posuvná střecha PSD


ghost7

Doporučené příspěvky

tak dnes dorazili na obhlídku zatékání analytici ze ŠA. Zjistili, že se jedná o výrobní vadu, kdy je při nasazení okna špatně naražené těsnění. Sundali těsnění a ručně nasadili - problém odstraněn. Chyba nahlášena - provedeny úpravy při výrobě

Editováno: , autor: compu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejsem si jistý, zda se střešní okno zavře při dešti - je ted na stresni okno servisní akce - kdy se překoduje jednotka a střešní okno nově nelze zavřít dálkovým ovládáním /pry z bezpecnostnich důvodů/. Na dotaz, zda se tedy alespon zavře při dešti mi nebyli schopni odpovědět. Před servisní akci vše fungovalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

Mám asi 2 týdny S3 Combi s panoramou MR2017, tak jsem zkoušel, jak se střecha chová. Komfortní otevírání střechy přes klíček nejde, takže když podržím odemykací tlač., střecha se ani nehne. Když jí mám otevřenou po jízdě, zamknu auto a podržím zam. tlač., tak se taky nezavře. Když zapomenu zavřít, musím odemknout, vlézt do auta, zapnout zapalování a zavřít střechu :wacko:. Na obvodová okna to funguje jak má. Rozprašovačem jsem zkoušel při zamknutém autě nastříkat vodu na dešťový senzor a střešní okno se ani nehlo.

Kolega má sedana ze střechou, taky MR2017 vyrobeného týden před tím mým a komfortní otevírání / zavíraní střechy mu normálně přes klíč funguje, jak to píšou v návodu, vyklopí se nebo se zavře.

Docela mě to štve, že to ovládání nefunguje. Je to nějak řešitelné to přeprogramovat? Udělá mi to autor. servis?

Editováno: , autor: ghost7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
V 21. 7. 2016 at 15:12, ghost7 napsal:

Mám asi 2 týdny S3 Combi s panoramou MR2017, tak jsem zkoušel, jak se střecha chová. Komfortní otevírání střechy přes klíček nejde, takže když podržím odemykací tlač., střecha se ani nehne. Když jí mám otevřenou po jízdě, zamknu auto a podržím zam. tlač., tak se taky nezavře. Když zapomenu zavřít, musím odemknout, vlézt do auta, zapnout zapalování a zavřít střechu :wacko:. Na obvodová okna to funguje jak má. Rozprašovačem jsem zkoušel při zamknutém autě nastříkat vodu na dešťový senzor a střešní okno se ani nehlo.

Kolega má sedana ze střechou, taky MR2017 vyrobeného týden před tím mým a komfortní otevírání / zavíraní střechy mu normálně přes klíč funguje, jak to píšou v návodu, vyklopí se nebo se zavře.

Docela mě to štve, že to ovládání nefunguje. Je to nějak řešitelné to přeprogramovat? Udělá mi to autor. servis?

Minulý týden jsem byl v servisu a řešil jsem mimo jiné i nefunkční zavírání panorama střechy dálkou a odvolával jsem se na popis v návodu. Po pár dnech komunikace servisu s ŠA byla odpoveď, že tato funkce byla z bezpečnostních důvodů ve výrobě zablokovaná a servis jí nesmí nebo nedokáže znovu zapnout. 

Dokázal by to někdo naprogramovat, aby to fungovalo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...