Přejít na obsah

Vymena prednych kotucov


creativized

Doporučené příspěvky

Zdravim

 

Mam ako prve auticko feldu 11.1996 kratku nie combi. AUticko je v celkom dobrom stave skoro ziadna hrdza no nedavno som menil kolesa a podarilo sa mi pretiahnut zavit na pravej prednej strane cize srubu tam nenarvem nijako. Sruba je cela zdreta (do polovice) a v kotuci je tak isto vydrety zavit. Tak reku kupim nove kotuce. Zaujima ma co potrebujem vsetko dat vymenit (Alebo si to vymenim sam niesom zase technicky analfabet az na ten jeden zavit no :D ) Musim menit aj oblozenie? Ci stacia len kotuce vymenit. Dosticky su v dobrom stave tusim boli menene pred rokom asi co mi vravel predosli majtel. Ked uz ich bude treba menit kolko kusov musim kupit z obchodu? (Chcem si to kupit sam cez net a dat si to vymenit alebo sa o to pokusim ja) Ked kupim dajme tomu najlacnejsie len aby bolo vsetko v pohode tak za 10e mi pridu dva kusy? Cize budem musiet kupit dve sady? Dakujem pekne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nech si to někde opravit - bude to jednodušší.

 

závit není v kotouči ale v náboji pod ním. Je otázka jestli je zničený, možná ho stačí protáhnout závitníkem a vyměnit šroub, dá se i znova vyvložkovat. Další možnosti - tounejdražší - je výměna náboje. Z příspěvnu mi je jasné, že ani s jedním nemáš zkušenosti...

 

jinak kotouče se vždy dávají s novými destičkami a ty se prodávají po čtyřech kusech, nebo-li dvou párech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasne ja len tak ze keby to bol kotuc tak si to vymenim sam to by nebol taky problem, no toto dam do servisu.

Tak som rad ze usetrim 30e na kotucoch a dostickach. zavitniky nemam cize nijak raz by som to neurobil, a pochybujem ze mi bude v servise chalan rezat novy zavit, tak tolko dam 10e za naboj a nieco za vymenu + rovno si dam vymenit dalsie veci co potrebujem cize pohoda. Dakujem

 

//edit dobre ked uz by som menil ten naboj, musim menit oba ci staci len jeden zobrat?

Editováno: , autor: creativized
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...