Přejít na obsah

Pruziny Eibach Pro Kit pre Superb 3


Patrik1971

Doporučené příspěvky

20 minutes ago, bojler said:

Tak dlouho jsem hledal a přemýšlel, až jsem se dnes prošel kolem auta a řekl si, že 3 cm budou asi dobrý a objednal Eibachy :-)

Odkial objednane? Prave na tom pracujem aj ja ale ja beriem jedine z nemecka. V CZ su ceny dost vysoke, aspon H&R boli skoro o 150 euro drahsie tu ako z nemecka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale zdá, vlastně ani nevím, proč jsem to objednal. Jsou buď jenom takhle snížené a nebo ze sportovního podvozku. Žádný kompromis. V prvním případě se bojím vzhledu (panebože chraň aby to vypadalo jako tuning), ve druhém je vlastně nejisté, jestli by se něco vyřešilo (protože problémy měl i Ferda a ten to musí přece vědět).

 

V pondělí by mělo být hotovo. Zítra si vyzvedávám pružiny v balíku. Musím ještě vyřešit otázku dorazů. Dávals je tam? Jaké?

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Urcite necham udelat geometrii. Jenom nevim, jak se budou tvarit na to, az jim reknu, ze chci G02.., coz by mely byt hodnoty pro "sportovni" podvozek. Nemá nějakou "dokumentaci" přímo Eibach? Chápu, že je to (šmarja co jsem to udělal) tuning a nabízí i takový věci, jak jsou podložky. Ale skoro bych čekal, že to nějak seřídit na správné hodnoty půjde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, někde doma bych měl mít ty hodnoty geo pro G02, je to pár čísel na A4ce. Co mě překvapilo, že stejné hodnoty má i S2 a GEO G02 pro S3 od Eibach je podobná (né stejná) číselně, jako G02 od Škody. Jinak geo si nechám dělat všude možně a problém v tom není. Podložky, jak bylo zmíněno, mám taky a hodnoty geo jsem neměnil. Jízdně je to pak, že tlumiče jsou tužší, ale ty podložky trochu houpou (delší "rameno"), že auto je měkčí, takže se to trochu bije ve smyslu, proč mám tvrdší podvozek, když pak podložky ten podvozek změkčí, ale já osobně si nestěžuju. Hodnoty rád zveřejním, pokud bude potřeba a najdu je. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velka spokojenost, vcera jsem vecer jel vecer jeste cca 40km na mixu povrchu a typu silnic. Konecne je jizda prijemna, auto je mnohem klidnejsi, odpadlo neustale nesmyslne pohupovani a nervozita. Je neskutecne, jak lehce ted auto jede a zataci. Na velkych nerovnostech se mirne zavlni, ale oproti predchozimu stavu je to nesrovnatelne lepsi, je to proste vyrazne vetsi nez OIII. V jedne 180ti stupnove zatacce mne prijde, ze bud ESP nebo XDS zbrzdi velmi vyrazne, to jsem zatim nikdy u jineho auta nezazil. Zkusim projet s vypnutym ESP.

 

Vyhledove by stalo za to vzit tuzsi stabilizatory. Porad se docela dost naklani.

 

Vyska zatim ok, zvlast zepredu to ma trochu jiny vyraz. Jsou trochu utopena kola. Musim najit rovnou plochu na vyfoceni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hezky:), presne ty same pocity jsem mel ja. Ja mam i stabilizatory od eibachu. 4x4 verze ma dve tyce a je to dalsi postun. K pruzinam, jen to, ze jsem rad, ze to nekomu pomohlo, stejne jako me, to je super!!! Ma to vsak jedno negativum a to jsou nakezdy na vrchni parkoviste pri OC, kde hrozi skrtnuti podvozku, kdyz je to moc strme. Ale jak ty pruziny jsou takove, tak me znova bavilo najit limit auta a project si “sportovne” vsechyn zatacky v okoli a vedet, ze ted uz auto sedi a pomaha:).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...