Přejít na obsah

Kdo umí přizpůsobit IMMO v Octavii 2 - Morava


marfy8

Doporučené příspěvky

Zdravím ...

Hledám odborníka z oboru, který by mi dokázal přizpůsobit IMMO v předface Octavii 2 ale mám facelift budíky. Redukci už mám udělanou, budíky fungují jen auto nenastartuje (IMMO) ...

Je to O2 1.6MPI rok 2006

 

Již se mi nabídl jeden uživatel ovšem je až z Prahy. Není tady někdo, kdo by to zvládl poblíž Moravy/ Brna?

Práci samozřejmě zaplatím.

 

 

Díky za nabídky a pokud jsem to špatně zařadil, moc prosím o přesunutí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

Tak bych chtěl poděkovat uživateli ferda25 ...  :kol-47: :kol-47: :kol-47:

Je to člověk, který ví co dělá, ochotně poradí. Dokázal mi rozchodit OII facelift budíky s maxidotem a aktivovat i nějaké funkce navíc. Dokonce jsme to celé zvládli přes poštu, protože to mám trochu z ruky ... Peněz za odvedenou profi práci nelituju a všem ostatním doporučuju.

 

FL budíky mají funkční IMMO a zobrazují úplně všechno. Ovládání pomocí FL MF volantu také funkční. Později tu dám video.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Ten face budíky do předface O2 nedá...pokud máš zájem napiš mi sz. Stačí mi poslat staré budíky, nové budíky + všechny klíče. Až přijdou budíky zpátky, tak musíš vyměnit konektor nebo dát redukci. To už by mohl někdo zvládnout z tvého okolí. Pokud budeš potřebovat s autem někam dojet na přepojení konektoru, nechá se i to vyřešit.....více přes soukromou zprávu.

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...