Přejít na obsah

CITIGO - CheckControl na vnější osvětlení?


Sir_Jarek

Doporučené příspěvky

Chci se zeptat majitelů Cíťů - má nějaká verze Citiga systém CheckControl na vnější osvětlení (parkovačky, brzdovky, blinkry...)?

 

Co jsem studoval pdf uživatelský manuál, tak mám zato, že nemá... (což bych byl rád), alespoň jsem na nic takového nenarazil.

 

A ještě dotaz - nemá Citigo shodné konektory k zadním lampám s jiným modelem Škodovky? (zajímá mě, zda by se dala použít typová elektroinstalace pro tažné zařízení z jiného modelu). 

Editováno: , autor: Sir_Jarek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě civim do schémat elektroinstalace, tak taky už vidim, že kabely vedou i do řídící jednotky/jednotek, takže je asi jedno, zda tam check-control je nebo neni...

Já to ještě ve Fabii I 2006 mám zapojené do lamp přes origo konektory - i když myslim, že i tam to vede přes komfortku, ale ony se i ty komfortky mění - zkrátka proč to dělat jednoduše, když to jde složitě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...