Přejít na obsah

Vše kolem navigace DX


Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

Co jsem zase zjistil já je, že na základě množících se dotazů na tyto mapy, od majitelů systému DX,

začal vydavatel zvažovat možnost vydání, vzhledem k tomu, že zmiňované mapy má k dispozici i na jiných systémech.

Toto byla emailová informace přímo z Blaupunktu nebo Teleatlasu ( nejsem si jistý, vzhledem k tomu, že jim psal známý a né já).

Každopádně žádný konkrétní termín neuváděli.

Možná bude stát za to koupit nejvyšší řadu 2din Kenwoodu. Vzhledem k tomu, že má dotykový display, má i větší zornou plochu displaye,

navíc má 2 USB sloty, Slot na iPod, hrajou v něm DVD, rovnou obsahuje i navigační modul Garmin a aktualizace map se provádí pomocí paměťové

karty ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Dobrý den.

Mám na Vás prosbu. Nevlastním toto auto, ale strýc ano. Bohužel je to dovoz z německa a jeho originál autorádio s navigací DX nemá češtinu a prý by potřeboval CD pro východní evropu pokud to říkám správně) prý by tam měla být čeština. Nerozumím tomuhle moc, protože sám vlastním stařičkou leštěnku škoda 130GL, ale i tak bych mu rád pomohl. Prohlížel jsem si tu témata, ale buď jsem slepý nebo jsem to tu nenašel. Za případnou pomoc předem děkuji a samo bych za pomoc zaplatil.

Děkuji všem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

měl jsem stejný problém,že má DX neuměla češtinu.Zajel jsem do škodovky a tam mi to přehráli a bylo po problému.nevím jestli tehdy po mě chtěli 200kč....

Takže začal bych tím.Zeptat se ve škodovce

To už zkoušel. V jednom autorizovaném servise mu řekli, že u to udělají za téměř 5 tisíc, že se jedná v podstatě jako by mu to autorádio prodali pro Nás vyrobené a v druhém řekli, že to nejde (neodůvodnili to). :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den.

Mám na Vás prosbu. Nevlastním toto auto, ale strýc ano. Bohužel je to dovoz z německa a jeho originál autorádio s navigací DX nemá češtinu a prý by potřeboval CD pro východní evropu pokud to říkám správně) prý by tam měla být čeština. Nerozumím tomuhle moc, protože sám vlastním stařičkou leštěnku škoda 130GL, ale i tak bych mu rád pomohl. Prohlížel jsem si tu témata, ale buď jsem slepý nebo jsem to tu nenašel. Za případnou pomoc předem děkuji a samo bych za pomoc zaplatil.

Děkuji všem.

češtinu udělám, mapy mám..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 3 měsíce později...

Kucí kucí,<br /><br />nové mapy čech mám, je to na uložto, hodím pak link na funkční, jen náhodou nemáte někdo nové mapy německa 2010-2011? ten co je na ulozto je mrtvej, nejede ccd.<br /><br />

tady to máte kluci:

http://www.ulozto.cz/8135835/skodahome-rar

Editováno: , autor: JohanJFV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cccc, proč by to nevypálil? Když se bude snažit... :palec2: Kdyby nééé, tak nechť mi hošík napíše. Poradím. Já jsem si teď sháněl kopii, protože mé origo CD se nevím proč nějak zakalilo a už skoro nečte a šlo mi to a to jsem rád, že na klávesnici najdu symbol ° !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Páč ne každá vypalovačka to umí vypálit,na noťasu to třeba nemusí nikdo ani zkoušet......

Ahoj Johane, ale čtou, já když jsem se včera vrátil, tak jsem to hned registroval! Ale malér, pomalu celé odpoledne jsem se snažil to vypálit, ale ani ťuk! Asi opravdu to vypalovačka v noťasu nevezme !? :help::) Jinak SZ, díky Karel :smich:

No a neříkal jsem to? Některý lidi jsou nepoučitelný :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...