Přejít na obsah

Vše kolem navigace DX


Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

Nejsem si jist pánové, ale v tom případě mám doma kouzelné všechny 3 vypalovačky! a to zcela náhodně vybrané kousky - 2x ntb a 1x pc - vše mám déle než moji škodnou :-D

Musím vysmeknout ohromnou poklonu JohanoviJFV, dnes mi dovezl nové mapy a všechny perfekně fungujou, prostě jednička :palec2: ! Je to SUPÁK JAK MÁ BÝT! :smich:VŘELÉ DÍKY JOHANE

Editováno: , autor: Lanny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Poradí někdo ..?? Mám DX navigaci, mapu ČR a Polsko, normálně mi to českým hlasem, ovšem dnes jsem vyndal CD a chtěl jsem vyzkoušet jinou mapu, ta nejela, tak jsem tam dal opět ČRa Polsko, ale už mi to nějak nechce mluvit česky .. pouze anglicky nebo ty řeči, které jsou v paměti ..Čeština tam není, takže teď nechápu jakto, že to mluvilo česky, když jí tam nemůžu najít a znova jí spustit... Díky za všechny názory a odpovědi ... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...
  • o 9 měsíců později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 4 týdny později...
  • o 7 měsíců později...
  • o 1 měsíc později...

Ahoj, mam dotaz - koupil sem si Superba s DX navigaci a byly k tomu i mapy (Alpy, Nemecko, Cesko, hlavni trasy Evropy, Italie, je toho celkem dost), nicmene kdyz dam jakekoliv z CDcek do navigace, bud mi to napise, ze neni vlozeno CD, nebo ze CD je nekompatibilni. Jednou se mi povedlo navigaci spustit (asi z 50pokusu). Ted mi jde o to, jestli resit problem v navi (spinavy laser, ci podobne veci), pripadne jestli se to stava u palenych CD. Jsou cista, neposkrabana, nicmene znamy mi rikal, ze se takova CDcka v autech vyhrivaji a prestavaji fungovat. Napadlo me vzit jedno z CD a zkusit ho klasicky prepalit (kopirovat disk) a zkusit, ale nevim nevim, mate nekdo zkusenosti, pripadne mate nekdo spolehlive fungujici mapy a DXko kolem Slaneho, Kladna na test?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vsak to ja vim, ja ale resim to, ze mi je DXko neprecte a ja nevim jestl je to vadnou navigaci, nebo CDckem s mapami ... Proto sem se ptal, jestli to nekdo neresil, pripadne jestli neni nekdo z okoli ochoten mi na vyzkouseni mapy zapujcit, abych pripadne ten problem zacal resit :) vidim to spis na chybu v DXku, protoze jednou to napise nekompatibilni CD, jednou ze neni vlozeno CD, jako by ho to nechtelo precist ... ale i to muze byt spatnym CD...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Ahoj, mám dotaz, vyndal sem DX rádio a nahradil sem ho 2DINem, a samozřejmě nemám kod - kod co sem dostal nefunguje, ale povedlo semi bohuzel DXko zablokovat a jiz mi tam nejde vlozit (po konzultaci s minulym majitelem sme zjistili, ze ten kod neni od jeho DX, ale od jineho radia). Jak se da DXko odblokovat a zjistit kod? Do autorizaku tady muzu zajet, chteji za to 400,- nicmene netusim co by chteli za odblokovani...

 

EDIT: Vyřešeno. Samotné zjištění kódu - kolik to většinou stojí, když ste si to někdo nechal dělat? Dělají to v Bolce gratis?

Editováno: , autor: Jirka.Mayrich
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Mapy pro DX Česko+Polsko 2013-2014

Po nějakém tom roku přináším reupload + návod. Konečně se mi to podařilo vypálit :)

Navigace mi to nesežrala hned poprvé, chvíli jsem s tím jezdil a pak to najednou vzala a od té doby vše OK. :kol-31:

http://ulozto.cz/xtpoMjYX/blaupunkt-travelpilot-dx-2013-2014-poland-czech-republic-rar

Ahoj.Prosim tě nemohl by jsi mi to vypalene cd poslat na dobirku?Kolik by jsi chtěl?Mě to vubec nejde.Dekuji Spuda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...

Zdar borci.Tak mám problém s DX a prosím o radu nebo o typ.

Chtěl jsem dnes zapnout dx  abych si poslechl rádio a houbelec.DX se normálně rozjede,stanice naskočí ale je hrobové ticho.Do nastavení jsem nejebal.Měl jsem i DX poté odpojené ale vše je stejné.

Stanice to ladí,ovládání funguje,pojistka je ok,káblík vypadlý není,ovládání na volantu je taky ok ale zvuk nikde.Ani šumění z repráků prostě nic.Zesilovat můžu jak chci ale je ticho.

Nemáte někdo zkušenost co s tím?

Díky předem 

Vick

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Schema a na co se zaměřit:

ukostření na zesíku  pin 16,19 a 22 (hnědý kabel)-popřípadě zkusmo ukostřit

pojistka S260 za nosičem relé

napájení na zesíku pin 20,21,23 (červenohnedý)-zkusmo napojit přes pojistku na +

pokud nepůjde, tak dále zkontrolovat (prozvonit) kabely mezi zesíkem a radiem dle přiloženého schematu

pokud bude vše OK, tak zesík je KO

post-79770-0-98747200-1448870876_thumb.j

post-79770-0-71635100-1448870882_thumb.j

post-79770-0-34672800-1448870889_thumb.j

post-79770-0-26248100-1448870895_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...