Přejít na obsah

Vše kolem navigace DX


Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

Zdravím, takže jsem si zde přečetl pár návodů na připojení AUX kabelu do DX. Vše potřebné mám. Ale radio nejsem schopen dostat ven. Přečetl jsem si, že stačí šroubovákem zatlačit packy do středu a povytáhnout  :kol-28:

 

Proto se po marných pokusech ptám, zda-li nemá někdo z Brna a okolí ty speciál klíče...kterými to vycukneš hned nebo zda-li máte nějaký jiný tipy na vyproštění DXka. Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zdravím.

Jsem nový majitel Superba, dotáhl jsem si ho z Německa a potřeboval bych poradit jak dostat do DX češtinu. Pročetl jsem tady snad celé forum a jednoznačnou a polopatickou odpověď jsem nenašel. Nejnověší mapy CZ-PL jsem si dokázal stáhnout vypálit a v pohodě navigace to vzala tam problém není, ale prostě to rádio s navigací nemá menu v češtině. Nechce se mi jak tady někdo psal že mu v autor. servisu řekli za nahrání češtiny takovou palbu. Není prosím nějaká jiná cesta? Mám Supa rok 2005.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

Zdravím pánové,zvažuji koupi staršího radia DX.Měl jsem v autě symphony to kleklo tak tam chci dát DX.Vím že dneska už je za zenitem,ale přesto.Elektrika je pro mě španělská vesnice našel by se někdo kdo na Královehradecku umí dx zapojit do auta.Samozřejmě to nechci zadarmo.Je tu někdo šikovnej ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc lidí, co Ti to zapojí, nebude. Spíš se elektrikářům do toho nebude chtít. Je to docela velká předělávka, resp. musí se udělat anténa GPS a natáhnout k ní kabely = stropnice dolů. Pokud opravdu chceš retro DX, nezapomeň dokoupit antenu GPS včetně kabeláže. Pokud bydeš chtít nadále přehrávat CD, musíš dokoupit ještě CD měnič, opět včetně kabeláže. Čili opravdu si to ještě rozmysli, není to jen o nákupu rádia. A dále si rozmysli, jestli Ti grafika alá rok 1980 za to stojí. Ovšem pokud máš doma Supa "veterána" v perfektním, výstavním stavu, tak to chápu. V opačném případě efekt nulový

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslel, že jde klukovi jde origo zástavbu, když už se rozhodl využít takto zastaralý přístroj s grafikou alá hra Mario a zastaralou technikou tuneru a vestavěného zesilovače

Pokud mu jde vyloženě o navigaci a hudbu v jednom, tak doporučuji spíše novějšího koupit 2dina, které obstojně hraje a má i několik dalších funkcí, třeba jako HF, nebo se dívat na video třeba

Jinak ano, nabastlit se to samozřejmě halabala dá

Editováno: , autor: SUP1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, asi jste mě blbě pochopili. Dát anténu jinam je samozřejmě dobře. Nabastlit já říkám všemu, co znamená namontovat. Nicméně pokud si chce dát někdo do jedničkového Superbu DX, resp.přestavět ze Symphony, předpokládám, že ten Superb je v TOP stavu a chce z toho udělat plný originál, aby ho za pár let mohl dát na veteránské značky. Pro čistě uživatelské potřeby je to holý nesmysl. Však jsem psal, navigace naprd, grafika naprd, tuner naprd...

Prostě starý přístroj

Editováno: , autor: SUP1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Cus lidi..mam DX radio, mam antenu pripojenou, kabel do radia taky.. navigace najde polohu ale kdyz jedu, tak se to projevuje skokove tak po pul kilometrech..a nekdy ani to ne.. je nekdo v Praze kdo by se ma to podival? Neni to tim ze v aute z vyroby Navi nebyla?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Dobry den, mam origo dx gps. Najednou mi prestala fungovat horni cast displeje budiku + sipky navigace a velice se zhorsil signal fm radia. Diagnoza mi ukazuje zadna komunikace jednotky dopravniho hlaseni (TMC). Nemel uz nekdo podobny problem? Jak vyresit? Co se stalo? Dekuji za odpovedi.

 

Vyreseno:

 

Takze na radu Miloslav Janda jsem nechal vymenit pojistku v tmc jednotce a vse jede jak ma!

Editováno: , autor: Dibla
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 5 let později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...