Přejít na obsah

Jak zapnout denní svícení v mlhovkách u FL


pumpy

Doporučené příspěvky

Ahoj,

 

mám octavii 2010 facelift, přední mlhovky a v každé z nich jsou 2 žárovky. Když zapnu přední mlhovky rozsvítí se ty blíže ke středu. ale ty krajní žárovky se nerozsvítí nikdy, ani při "denním svícení" ani při stočení volantu atd. K čemu vlastně slouží? teď ani nevím jak je mám rozsvítit, ale úmysly bych s nimi měl.. :D

 

Abych řekl pravdu líbilo by se mi kdyby se na ně dalo nastavit denní svícení a nebo funkce corner, nesetkal se s tím někdo?

 

děkuju moc 

 

Petr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lucas: děkuju moc bohužel palubní PC nemám - respektive nemám na páčce stěračů žádná tlačítka palubního pc, myslel jsem, že u těchto aut to ani nejde koupit bez něj.. takže zkontroluju asi ty patice, protože žárovky jsou ok.. zkusím si sehnat někde na netu návod, k autu jsem ho nedostal.

 

wittmann: ano použiju funkci hledat. spíš už jsem jí použil a o corneru jsem si toho přečetl dost, ale to nebyl můj hlavní problém, proto jsem založil nové vlákno, omlouvám se ti..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkusím si sehnat někde na netu návod,

Je to škodovka, tak si ho stáhni na stránkách výrobce, na straně 59 máš aktivaci denního svícení i bez PP.

Za zakládání zbytečných témat se neomlouvej jedinci, opravdu tu nejsou úchyláci co se tím baví, ale celýmu fóru který se tak zapleveluje. Tohle tu asi ani téma nemá když je to popsaný v manuálu.

Editováno: , autor: šulda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Jen chci upozornit, že ty blíže ke středu jsou mlhovky a ty krajní jsou denní. Pokud nesvítí denní tak to jednoduše ve velké většině případů zapnout kódováním nelze. Jako možnost řešení, je určitě výlet do Strakonic.

 

Platí pro obě řešení:

zkontrolovat že není zaškrtnutý:

byte 11 bit 2 !!!!

byte 24 bit 7(hodnota bytu 24 by měla být $5C)

byte 27 bit 2

 

Aktivace mlhové žárovky jako denní:

zaškrtnout(nejlépe si otevřít program lcode.exe samostatně):

byte 14 bit 1

byte 15 bit 6

byte 15 bit 7

 

Zkusit zapnout denní žárovku:

byte 14 bit 1 musí zůstat nezvolen !!!

byte 15 bit 6

byte 15 bit 7

 

na vlastní nebezpečí byte 18 = $5A(musí podporovat softwarová verze BCM jednotky)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Čau chlapy, měl bych takovou otázku poprvé si jdu takhle pro radu k někomu vždy jsem vš nějak vyřešil ale nechci dělat do auta nějaké zasahy.
Mám Octavii II facelift Z Německa a chtěl bych tam sprovoznit nějakým způsobem Denní svícení. Přípojku kabeli a všechno tam je ale za živého boha ty světla nemohu rozchodit podle žádného návodu co jsem našel v příručkách nebo tak podobně. Moc bych byl rád kdyb mi někdo poradil jak na to. Jestli do autorizaku zajet a tam aby mě to udělali ale raději bybch to udělal sám bez nějaké investice. ocením jakou koliv radu která bude 100% fungovat.
Předem dík

Editováno: , autor: DoviuS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...