Přejít na obsah

Předprodejní servis (prohlídka)


KarelM

Doporučené příspěvky

Jaký seznam? Do servisní knížky mi vložili "Kompletní potvrzení", kde je část  Údaje o vozidle a část Prohlídka předprodejní s údaji jako datum, km, číslo zakázky, navazující záruka, provedeno (adresa servisu) a nic víc. Chybí něco?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoďte mi někdo na SZ sken toho seznamu nebo i tady, pokud můžete.

Trápí mě obojí: samozřejmě to, že není jisté zda tu prohlídku vůbec dělali (což by bylo tedy tristní) a tomu by nasvědčovalo i to, že registr závad obsahoval chyby a samozřejmě mě trápí chyby vlastní, které by tam samozřejmě u nového vozu neměly být.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten seznam úkonů by mě fakt zajímal, měli jste ho všichni v servisní knížce?

 

Chyba asi nezmizí, jen se u ní objeví poznámka, že je "intermittent" (občasná, nesouvislá).

A k mému problému: Mám tam hned dvě chyby na adrese 13: Auto Dist. Reg je to "0836 Databus"  no a na adrese 08:Auto HVAC je to "048835 Funct. limited due to Engine Control Module". Podle mě nic vážného, ale i tak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vypada to ze asi ne vsude to davaji, njn sme lidi ne roboti 

jo takova chyba ze mas slabsi baterku se ti smaze jak to zacne dobijet ani nevis ze si ji tam mel....

prvni je chyba  v reg. odstupu a nemusi to vubec souviset s ni to druhy je klima respektive odkaz na motorovou jednotku- funkce omezena kvuli ni, neco podobnyho jako ta prvni , auto je odblokovany?tzn jede vic nez 30km/h?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jsem neviděl, že by auto v transportním módu jelo jen 30 km/h....

 

K chybám:

13: Auto Dist. Reg je to "0836 Databus"  no

 

přeloženo do češtiny - jednotka navigace neposkytovala data z mapy pro radar

 

a na adrese 08:Auto HVAC je to "048835 Funct. limited due to Engine Control Module".

 

tak tady nevím zda je chyba opsaná správně zda tam nemá být: 1048835 -> tj. omezení funkce výhřevu elektrického článku na základě požadavku motorové jednotky(to vyvolám skoro pokaždé při delším kódování auta)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, tím se snad vše vysvětluje: 

První chyba - v autě nebyly nainstalovány mapové podklady, SD karta byla ještě zabalená.

Druhá chyba - správně je skutečně 1048835 (špatně jsem to zkopíroval) - prozatím jsem ale nic nekódoval, jen jsem prohlížel, ale i to zřejmě stačilo.Ještě jednou díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co by si potreboval konkretne o predprodeji vedet ? ... predprodejem se zabyvam, takze ti mohu zodpovedet cokoliv ;)

 

co se tyce protokolu, tak ten se zakaznikovi nedava, dealer si ho nechava pro svoji kontrolu.

 

 Ve smes neni ani na co koukat, jsou to jen prkotiny, jako je treba nastaveni klimatizace na 22 stupnu funkci AUTO, zapnuti airbagu spolujezdce, doplneni ci kontrola provoznich kapalin, sundani vsech ochrannych folii ex/in, nastaveni spravnych tlaku pneumatik, .... v neposledni rade VYPNUTI prepravniho rezimu, vypina se, nic se neprehrava, jen aby bylo jasno ;) ... po vypnuti prepravaku, se nuluje inspekce a olej na interval promnenlivy, dale se pak mazou vsechny chybi, ktere zpusobil transportni rezim kdyz je vse smazano, kontroluje se jestli presto neni nejaka chyba... u 99% je vsechno v poradku...... po vypnuti diagnostiky se delaji uz jen detaily jako je nastaveni casu, seznam radio stanic na radiu a pak i v infotaimentu nastaveni funkci vozu ( zalezi na technikovi co vsechno zapne ) ..... vyse zminovana SD karta se bud vlklada a nebo nevklada, to uz je na zakaznikovi ci prodejci, urcite bych to jako chybu nevidel ;) ...... 

 

  Tod asi vse, pokud budes chtit vyfotit neni problem vyfotit a vlozit sem,... jen u kazdeho modelu je ten zeznam jiny, zalezi samozrejme na vybave ;)

Popripade mi kdyztak muzes napsat SZ ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...