Přejít na obsah

Chiptuning


Albrecht

Doporučené příspěvky

Je to rychlá želva 1.4 16v. No na tom abctun. zarazila cena 9900 bez Dph. Naříklad sportmotr nabízí za 8000 sakum prásk, ale někdo tu už psal, že sportmotor je pekněj švindl.

Jestli je sportmotor proti abctuning peknej svindl, tak mam dva vocasy a delam si to sam do kadaku lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to rychlá želva 1.4 16v. No na tom abctun. zarazila cena 9900 bez Dph. Naříklad sportmotr nabízí za 8000 sakum prásk, ale někdo tu už psal, že sportmotor je pekněj švindl.

Sportmotor je jedna ze 3 firem kterym bych sveril svojeho milacka !!! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to rychlá želva 1.4 16v. No na tom abctun. zarazila cena 9900 bez Dph. Naříklad sportmotr nabízí za 8000 sakum prásk, ale někdo tu už psal, že sportmotor je pekněj švindl.

Sportmotor je jedna ze 3 firem kterym bych sveril svojeho milacka !!! ;)

Ja to udelal loni v cervnu, a nemuzu na ne rict ani zbla spatnyho :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to rychlá želva 1.4 16v. No na tom abctun. zarazila cena 9900 bez Dph. Naříklad sportmotr nabízí za 8000 sakum prásk, ale někdo tu už psal, že sportmotor je pekněj švindl.

Sportmotor je jedna ze 3 firem kterym bych sveril svojeho milacka !!! ;)

Předpokládám, že druhá je Cimbu, která je ta třetí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to rychlá želva 1.4 16v. No na tom abctun. zarazila cena 9900 bez Dph. Naříklad sportmotr nabízí za 8000 sakum prásk, ale někdo tu už psal, že sportmotor je pekněj švindl.

Sportmotor je jedna ze 3 firem kterym bych sveril svojeho milacka !!! ;)

Předpokládám, že druhá je Cimbu, která je ta třetí?

No zalezelo by samozrejme na motoru ... jinak Cimbu, Sportmotor, Motordesign a kdybych mel cmoudaka tak samozrejme Reesha ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to rychlá želva 1.4 16v. No na tom abctun. zarazila cena 9900 bez Dph. Naříklad sportmotr nabízí za 8000 sakum prásk, ale někdo tu už psal, že sportmotor je pekněj švindl.

To by me zajimalo, kdo Ti namluvil, ze Sportmotor je peknej svindl? Byl jsem tam pred 14-ti dny a vse probehlo uplne v pohode. Cekali na me v domluveny cas, vse vysvetlili, chipnuli, na VAGu ukazali, jak na tom ten motor je z hlediska opotrebeni valcu atd. Auto ted jede jak slak, prvni kilometry jsem myslel, ze se s tim nenaucim jezdit rozumne :-) Ted jsem absolvoval cestu do Chorvatska na dovolenou a auti slape jak hodinky... tazke Sportmotor rozhodne ANO!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to rychlá želva 1.4 16v. No na tom abctun. zarazila cena 9900 bez Dph. Naříklad sportmotr nabízí za 8000 sakum prásk, ale někdo tu už psal, že sportmotor je pekněj švindl.

To by me zajimalo, kdo Ti namluvil, ze Sportmotor je peknej svindl? Byl jsem tam pred 14-ti dny a vse probehlo uplne v pohode. Cekali na me v domluveny cas, vse vysvetlili, chipnuli, na VAGu ukazali, jak na tom ten motor je z hlediska opotrebeni valcu atd. Auto ted jede jak slak, prvni kilometry jsem myslel, ze se s tim nenaucim jezdit rozumne :-) Ted jsem absolvoval cestu do Chorvatska na dovolenou a auti slape jak hodinky... tazke Sportmotor rozhodne ANO!

Vzdyt sem Ti to povidal ;)-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to rychlá želva 1.4 16v. No na tom abctun. zarazila cena 9900 bez Dph. Naříklad sportmotr nabízí za 8000 sakum prásk, ale někdo tu už psal, že sportmotor je pekněj švindl.

To by me zajimalo, kdo Ti namluvil, ze Sportmotor je peknej svindl? Byl jsem tam pred 14-ti dny a vse probehlo uplne v pohode. Cekali na me v domluveny cas, vse vysvetlili, chipnuli, na VAGu ukazali, jak na tom ten motor je z hlediska opotrebeni valcu atd. Auto ted jede jak slak, prvni kilometry jsem myslel, ze se s tim nenaucim jezdit rozumne :-) Ted jsem absolvoval cestu do Chorvatska na dovolenou a auti slape jak hodinky... tazke Sportmotor rozhodne ANO!

Jakou mas motorizaci ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro mne bylo rozhodovani mezi Cimbu a Sportmotor, ohlasy byly na obe firmy podobne a Sportmotor zvitezil cenou...

A z Olomouce jsi v Praze co by dup. Pred par lety jsem jezdil sluzebne Teplice - Olomouc na otocku kazdy druhy tyden, takze tuhle trasu mam "nalitanou" :-)

Editováno: , autor: VladaTP
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove a s Bitpower mate jake zkusenosti??JA mel u nich ciplou Zafiru a v pohode.

Zatim sem o nich neslysel nic spatneho. Dokonce tusim ze Vitto tak nejak rikal neco o tom ze by se mohlo domluvit tam jet na hromadnej chiptunning za nejakou slusnou cenu. Doufam ze to byl on a nespletl jsem to. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove  a  s Bitpower  mate  jake  zkusenosti??JA  mel  u  nich  ciplou  Zafiru a  v pohode.

Jen nevím když dělají čip snad na všechny značky... i na Hummera, tak aby to stálo za to !

Znáte to, bez specializace se asi špičkové služby dělat nedají. Ale třeba jsou OK.

Jestli 8.000,- Bit Power nebo 10.000,- Sportmotor, tak asi přidám 2.000,-. Cimbu je cenou daleko výš.

Editováno: , autor: Peterer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me to stalo 5tis, ale diky tomu , ze me to delal kamos v Peugeotu a nic si neprihazoval, takze za cistou cenu Bitpoweru.Kourivost zadna,auto jsem chipnul ve 180tis km a dojel s ni na 250tis a v poho, tak ted uvazuji , ze to dam i na FRS.

Editováno: , autor: Grygy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove  a  s Bitpower  mate  jake  zkusenosti??JA  mel  u  nich  ciplou  Zafiru a  v pohode.

Jo byl to Vitto..

Jen nevím když dělají čip snad na všechny značky... i na Hummera, tak aby to stálo za to !

Znáte to, bez specializace se asi špičkové služby dělat nedají. Ale třeba jsou OK.

Jestli 8.000,- Bit Power nebo 10.000,- Sportmotor, tak asi přidám 2.000,-. Cimbu je cenou daleko výš.

Ja akorat vim, ze meli problemy s temi Peugeoty, ale to nebylo bitpowerem , ale temi auty, odchazeli jim turba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...