Přejít na obsah

Sunset


KarelM

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

Ze ŠA jsem dostal po dvou týdnech odpověď  k SunSetu: "Pokud je vozidlo vybaveno již v základní nebo příplatkové výbavě vyšším stupněm zabarvení zadních bočních oken a zadního okna - Sunset, jsou na všech oknech stejné stupně zabarvení. Provedli jsme namátkovou kontrolu na šesti vozech Superb III s tímto stupněm výbavy a za pomoci měřícího přístroje jsme ověřili, že stupeň zabarvení na všech vozech se shodoval. Je pravdou, že z určitého úhlu se zdá sklo víka zavazadlového prostoru světlejší než boční okna. Při bližším prověření, jak jsme Vás informovali výše, se toto zdání nepotvrdilo."

 

Mé měření nedopadlo tak, jak jejich, takže to budu ještě řešit. Jak, to nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Konečný závěr po dalším vyjádření ze SA je následující:

Rozdílné hodnoty světelné propustnosti u SIII liftback u zadního skla kufru (57%) a zadních bočních dveří (30%) jsou v pořádku. Důvodem zvýšení propustnosti zadního skla kufru je splnění podmínek homologace.... atd. atd.

Z vyjádření ze SA dále vyplývá, že u SIII combi je zadní sklo tmavší (37%) než u liftbacku (57%).

Díky velmi vstřícnému postupu servisu, na který jsem se obrátil, jsem se nakonec dověděl vše potřebné.  

Editováno: , autor: KarelM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mna napadlo, ze to moze mat suvis aj so zatmavovacimi zrkadlami. Nakolko aj vonkajsie sa riadia tym senzorom, ktore ma vnutorne. Ja som si sunset nedal, asi dva dni som jazdil bez folii a tie bocne sa zatmavovali celkom dost. Potom som dal dozadu tmave folie a uz tie vonkajsie tak moc nereaguju, kedze ani vnutorne nema tu potrebu tak zatmavovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...