Přejít na obsah

Servis Superba - co doporučuje ŠA a co nám říká zdravý rozum


homy

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

Myslis ten premiovy od Millersa?No...tak to neviem na 100pero.Chodim sice do celkom seriozneho rodinneho Skodovackeho servisu na malej vesnici,ale tak do dielne ma nepustili,resp.som sa na to nikdy nepytal.Tak nejako sa ukludnujem,ze snad by si to nedovolili:huh:

Zbytok motoroveho snad dostanem naspat tych par deci......

Editováno: , autor: Patrik1971
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

pri rovnakej motorizacii a aspon trochu porovnatelnej vybave by som Supa za Arteon vymenil... 

v najomnom operativneho lizingu to vsak vychadzalo pre Arteon zalostne (kolega ma za zhruba rovnake masacne najomne ako moj S3 sportline objednany Arteon 150k TDI v najnizsej vybave so zopar priplatkami)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Po 8500km mi klesla hladina oleja. Rozhodol som sa, že ho nebudem dolievať, ale radšej ho rovno vymením (nakoľko sa odporúča prvý olej vymeniť skôr). Chcem si to nechať spraviť u známeho, šikovný automechanik v malom dedinskom servise. Stačí mi k tomu odporúčaný olej + olejový filter (2.0 110kw 4x4)? Ďalšiu výmenu oleja by som nechal už asi na plánovaných 30tis v autorizovanom servise. Treba tam potom cez diagnostiku nastaviť zmenu intervalu alebo spraviť zápis do knižky? Vďaka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Predepsana vymena vzduchoveho filtru po 90 tis. km nebo po sesti letech. Takto vypadal po 66 640km. Jestli melo smysl menit nevim, otevrel jsem ho zkusebne a prislo mne to spinave dost.

 

Prace asi na tri minuty, pokud ma clovek torxovy bit, otevrenou kapotu a novy filtr po ruce.

 

Novy UFI (z Ciny) byl znatelne lehci. Puvodni Mann s Hummelem. O kolik byl stary tezsi diky prachu a hmyzu, to je otazka :-)

 

 

20190331_111646.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem nevěděl, že nový nefunguje hned dobře. Já jsem ho vyměnil cca ve 47tis km, tedy téměř přesně v půlce a vypadal snad ještě hůř. Bylo to, jak lítal šíleně pyl a různéj bordel po tom období v loni, v servise se přikláněli k výměně.

Editováno: , autor: PetrKV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...