Přejít na obsah

Ceník Fabia


Pavel PS

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 4 roky později...
  • o 3 roky později...
  • o 9 měsíců později...
  • o 3 týdny později...
  • o 2 roky později...

Tak po nějakém tom roku opět otevírám téma. 

Potenciálně sháním pro mě zajímavou fábii v kombíku a často narážím na Tour de France. Co mi ale vrtá hlavou je interiér. 

Dají se najít verze se specifickým žlutým interiérem spolu se žlutými pásy a žlutým orámováním koberečků (nabízela se i v ČR a ceník zde v tomto vlákně nasdílel jeden ze členů). Pak se dají najít auta se žlutými koberečky, sportovními sedačkami a klasickými černými pásy, a to i ve verzi s 1.4 59 kW. No a nakonec (to nejraritnější), verze se sportovníma sedačkama, ale béžovým interiérem a čtyř ramenným volantem - takové auto jsem teď viděl i na PL značkách. 

Neměl byste někdo info (další ceník či katalog), kde se takové verze všude nabízely? Pohledal jsem Německo, kde jsem však našel pouze tiskovou zprávu (včetně verze s 1.4 59 kW) ale bohužel žádné další info o možnostech interiérů. 

Díky moc

TdF beige.jpg

TdF origo.jpg

TdF Sport.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...