Přejít na obsah

Nefunkcne denne svietenie


mito111

Doporučené příspěvky

Zdravim.
Potreboval by som hociaku radu,pomoc pri nefunkcnich svetlach denneho svietenia.
Snazil som si ich vymenit za LED-ky, ale vypisovalo mi chybu, tak sa zmenilo kodovanie svetiel a chyba zmizla ale svetla uplne sa vypli. Nahodilo sa kodovanie spet do povodneho stavu ale svetla uz sa nezapli. Vsetky ostatne svetla (park. stret. dialk. hml.) funguju, aj ich funkcie a podobne ale denne svietenie na dolnych ziarovkach nejde spojazdnit.
Neviem co s tym moze byt, popripade ako to spojazdnit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dik za info. Zajtra idem do skodovky, dufam ze mi s tym pomozu.
Neviem aky to bol byt, ale moze byt ze 18, bolo zmenene z 00-standart EEPROM na sedan verziu s odielnym DLR a svetla sa vypli a pri opetovnom nahodeni na 00 svetla sa uz nezapli. Ja som na to len pozeral, nerobil to.
Cize je potrebne nove prehranie kodovania ? Celej Riadiacej alebo iba Centralnej ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

To přesně znám (u mě to bylo u sedana), hrál jsem si s tím samým :)

metodou pokus - omyl s pomocí kódovací kalkulačky se mi asi na dvacátý pokus podařilo to zprovoznit. V tom bitu 18 stačí zadat hodnotu "13" a zase maká jak má. 

 

Trvalo to asi dýl než tu hodinu, ale zase to bylo zadarmo :D

Editováno: , autor: Vondi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 let později...

Ahoj,

kamarádovi přestalo svítit denní svícení. Když dá do polohy "auto" nic nesvítí. Jak zapne světla klasicky tak svítí aji s mlhovkami.

Nemáte tady někdo kód do VCDS pro ověření správného nastavení světel po napíchnutí auta do diagnostiky?

Jde o Superb 2 combi, 2013 před faceliftem, klasické hlaogen světla.

Díky 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...