Přejít na obsah

SmartLink Rapid


Doporučené příspěvky

Zdravím páni mám na vás jednu otázočku : Funkcia SmartLink sa musela do auta doobjednávať? alebo je to súčasťou už rádia (amundsen) ?? pretože predajca mi vravel že som si tuto funkciu nedoobjednal ale pozeral som do cenníka môjho čo platil premňa a to sa tam ani doobjednať nedalo. Keď zapnem tuto funkciu v aute tak mi napíše aby som požiadal predavača o kód ktorým to spustím .. tak teraz neviem či mam nato pravo alebo nie ... hmmm

 

Vravel mi že to je zbytočnosť atď... ale aj keby tak proste to tam chcem keď už som si zato zaplatil .... 

 

Ďakujem za každú radu alebo postreh -.. prajem pekný večer

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...
  • o 4 měsíce později...

Tak dle meho zjisteni dodatecna aktivace smartlinku na rapidu nelze, lze jen na octavii,yeti a mam pocit ze superbu.Clovek si chce neco doplatit a ono nic,tak evidentne ma tato firma velke zisky, takze takove prece "kraviny" neresi,  je to prece lowcost auto, ikdyz si ho muzete nakonfigurovat za pul mega.Kazdopadne kdo chce navigaci apod. aniz by si kupoval amundsena+, tak dodatecne na boleru lze jen multimedialni adapter od firmy zenec,ovsem pozor cena ted 15900 plus 1200 za instalaci,takze "paradni" castka.

Editováno: , autor: Josef_1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 7 měsíců později...

Omlouvám se, jestli to sem nepatří, ale můžete mi někdo jako absolutnímu lajkovi poradit? Co znamená tlačítko app/ten symbol a když ho zmáčknu, objeví se text viz foto. Co to je za funkci, k čemu je dobrá a co potřebuju pro její aktivaci a funkčnost, Ještě jednou se omlouvám, z textů nalezených na internetu moc moudrý nejsem, tedy prosím o polopatistické vysvětlení......díky. 

20171207_103056[1].jpg

20171207_103103[1].jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Jak stabilní vám připadá smartlink při spojení pomocí android auto? Podotýkám, že aplikaci mám aktuální, ale stejně, někdy se spojí- někdy ne-pak je potřeba vypnout zapalování a znovu zapnout (kessy). Někdy i úplně vypnout aplikaci v mobilu. Při navigování- a je jedno, jestli waze nebo google mapy se ztrácí spojení mezi mobilem a autem a zase naskočí, nebo třeba ani nenaskočí.

Chová se to obdobně na několika mobilech. :-(

Prostě pomocí android auto maximální nestabilita. Bohužel mobil s MirrorLinkem nevlastním.

 

Jakou máte zkušenost vy?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 1. 4. 2018 na 18:29, Mutislav napsal:

Jak stabilní vám připadá smartlink při spojení pomocí android auto? Podotýkám, že aplikaci mám aktuální, ale stejně, někdy se spojí- někdy ne-pak je potřeba vypnout zapalování a znovu zapnout (kessy). Někdy i úplně vypnout aplikaci v mobilu. Při navigování- a je jedno, jestli waze nebo google mapy se ztrácí spojení mezi mobilem a autem a zase naskočí, nebo třeba ani nenaskočí.

Chová se to obdobně na několika mobilech. :-(

Prostě pomocí android auto maximální nestabilita. Bohužel mobil s MirrorLinkem nevlastním.

 

Jakou máte zkušenost vy?

 

 

Ja koupil android včera. Takže povím co nejdříve, nicméně předtim jsem jel od zaři na Apple Car a tam jsem mel kabel 20cm i 2 metry a nikdy to nespadlo. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

Sice lze Waze přes AA ovládat, jen je jeho rozhraní trochu osekanější než přímo na obrazovce telefonu. Třeba nejde zobrazit komentáře u hlášených událostí, ani je nelze nijak komentovat, jako je to možné normálně. Taky se nedá vybrat žádná mezizastávka přímo z mapy. Nebo jsem nepřišel na to, jak tyhke věci použít.

Ale jinak to používám každý den a celkem spokojenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravim chlapi,

je na radiu Swing stale nedostupna funkcia SmartLink? Vlastnim Rapid MR 2018 a hlasenie na radiu len hovori ze tato funkcia nie je spustena. Predajca tvrdi ze to na mojom aute nie je mozne aktivovat nakolko Swing danu sluzbu nepodporuje. Pri kontrole na http://compatibilitylist.skoda-auto.com/?appLanguage=sk-SK sa mi len potvrdzuju slova predajcu.

 

Radio vsak vyzera ze by malo byt nastavene na podporu Smartlinku... tak sa mi tomu akosi nechce verit, ze to nepodporuje....

 

Je tu niekto, kto ma Smartlink na radiu Swing?

swing1.jpg

swing2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...