Přejít na obsah

SmartLink Rapid


Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, Rapid1.0 napsal:

Co mas za výbavu a můžeš mi vyfotit informace o systému? Taky bych chtěl dokoupit, ale některé servisy tvrdí, ze do mého auta dodělat nelze, někteří zase ze ano. Tak jsem z toho jelen. Přidávám mou fotku, třeba někdo poradí i tady. @Martab ?
 

79C8CD4C-E777-42C6-93A5-6C530DC95F1A.jpeg

 

Myslím, že OK. Mám to hodně podobné a SmartLink aktivovaný v servisu.

20200219_155044.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zdravim,

 

Pisal som do dvoch servisoch nech mi ponuknu cenu za aktivaciu Smartlinku.

 

1. servis ponukol aktivaciu za 340€.

 

2. servis mi povedal ze aktivacia nie je mozna pretoze mam radio "ENTRY PLUS".

 

Moje cislo zariadenia je 5JA 035 871C.

 

Viete mi niekto poradit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 9 měsíců později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 4 týdny později...

Tak se mi podařilo Smartlink nějak rozchodit. USB kabel použit originál od telefonu, z apkmirror jsem stáhl nějakou verzi Android auto, propojil to a celkem to funguje, připojuje a odpojuje jak má, spojení nevypadává. Mým cílem bylo rozchodit navigaci na mapy.cz a ta funguje jak má, vč. zadávání cílů hlasem. 😀

 

Stáhl jsem si app MyŠkoda a zde píší "aktivujte si služby Smartlink+". V návodu píší o mirrorlinku a ten nepodporuje můj mobil. Prostě s MyŠkoda mi to nejde propojit. 🤔. Datový přenos pro aplikace Škoda mám v infotainmentu aktivní, mobil mám Nokia 6.

IMG_20211002_081133.jpg

Screenshot_20211003-064853.png

Editováno: , autor: tom01
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Smartlink+ sa dával od MR2018 (niektoré rádiá MR2017 ho vedeli získať aktualizáciou). Ak by si však aj mal Smartlink+, na rozbehanie MyŠkoda potrebuješ iPhone. Pre Android je to mŕtva aplikácia, keďže podporuje iba Mirrorlink, ktorý už zase nie je podporovaný súčasnými Androidmi.

 

Editováno: , autor: brrrrm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Chtěl bych se zeptat, jak v Vám ostatním nabíhá spojení přes Smartlink? Někdy po nasednutí a nastartování se spojí ihned a zobrazí navigaci, někdo to chvíli načítá a chce to potvrdit jen hlášku o odpojení bluetooth, jindy zas musím zvolit spojení přes android auto a spojení jakoby znova vytvořit a pak to ještě píše hlášku o odopjení bluetooth. Prostě někdy to naběhne suprově, někdy jakž takž a někdy je to tedy zklamání. Mám Rapid MR 2019 se Swing+ a mobil Samsung Galaxy A52S 5G (Android 11), Android auto je v aktuální verzi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...