Přejít na obsah

El.sedacka spolujezdce


Boris Mitrenga

Doporučené příspěvky

  • o 11 měsíců později...

Dobrý den,

dnes se mi na mém superbu 1.generace vyskytl problém s elektrickým posuvem sedačky. Pod sedadlo mi zapadly klíče tak jsem si jí odsunul na doraz dopředu a zvedl na maximální výšku. Když jsem jí chtěl vrátit zpět do polohy která se dá považovat za vhodnou k sezení, tak se sedačka ani nehnula. Zkoušel jsem všechny tlačítka spínače s všechno a ani jeden nefunguje(polohování dopředu dozadu opěradlo, prostě nic) nevíte někdo co s tím? Popřipadě co zkontrolovat a nebo v čem by mohl být problém? 

Děkuju za odpovědi!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Zdravím, stalo se mi taky, že mi z ničeho nic přestala jít sedačka řidiče..pouze výhřev funguje a samozřejmě pravé zrcátko se nesklápí. Rád bych zkontroloval pojistku, jenže když jsem sundal kryt pod volantem, tak to jaksi neodpovídá obrázku, který sem dával SUP1. A nebo koukám jinam? Vyfotil jsem to...kdyžtak to můžu vyfotit ještě z jinýho úhlu. Děkuji.

IMG_20171107_145804.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...