Přejít na obsah

Sraz majitelů F III


Doporučené příspěvky

Bych to viděl třeba sraz na desátou, pokec u aut, kdo jaké tam má doplňky, úpravy, co řeší za starosti atd., společná fota aut, pak dát oběd nebo posezení v hospodě. Dá se to rozšířit na spanilou jízdu, ... Já to spojím rovnou s prohlídkou hradu.

Editováno: , autor: Jan R.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Bych to viděl třeba sraz na desátou, .....

A nebolo by lepšie trošku neskoršie? ..keby chcel dojsť niekto z väčšej diaľky ,alebo sa chcel len trošku dlhšie vyspať ako cez týždeň.

A odporúčam toto riešiť aj cez FB(aj keď ja osobne už niesom na FB) z dôvodu vyššej účasti .

...keď organizačne odvediete dobrú robotu , môže z toho byť "0.ročník" .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ, čas se můžeme domluvit.

Naplánoval jsem si, že ke konci měsíce se tam zajedu podívat, okouknout místo i hospodu, když tak se zeptat, jestli se dá zamluvit stůl.

Těm uživatelům, co se tu ozvali bych poslal zprávu, aby když tak potvrdili účast s kolika místy počítat :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Tak pánové, dnes jsem to byl okouknout.

Přes celou Prahu jsem musel, na D5 cestou 3 uzavírky, po 122km nakonec za 4,5l/100km :D.

Na místě, co jsem našel poprvé jsem byl, plac je veliký. Momentálně tam třídí odpad :D. Hrad a pole jako pěkné pozadí. Je to uprostřed vesnice po takové cestě, je tam zákaz vjezdu, ale vesele se tamtudy jezdí. Ta hospoda je velká a na druhé straně jsou venkovní pivní stany s hodně místy, nealko pivo asi mají.

Jako alternativu jsem našel hned u sjezdu z D5 3 placy vedle sebe. Je tam autosalon Hyundai, na benzínce, tam by se třeba 10 aut vedle sebe vešlo a hned za rohem u rybníku. O víkend tam bude prázdno.

Tak můžeme hlasovat nebo lepší nápady :D.

 

post-7427-0-69793200-1461351509_thumb.jp

post-7427-0-92826400-1461351520_thumb.jp

post-7427-0-58828000-1461351539_thumb.jp

post-7427-0-99932800-1461351559_thumb.pn

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mezipodlahu máš navíc :D

Jo, to je pravda. I kdyz ted ji mam vyndanou. Taky mam rakev, ale tu uz jsem taky sundal, ale mozna jeste jednou letos na strechu pujde :)

O vikendu pujdou dolu plechace a minuly vikend uz jsem vezl za zadkem kola...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...