Přejít na obsah

Klepání v oblasti víka patých dveří.


fRagY

Doporučené příspěvky

Ahoj všichni,

 

Na mém Rapidu ( stáří cca 6 mesíců) se začalo projevovat klepání v oblasti pravé strany pátých dveří. Zvuky se projevujou při přejiždění nerovností (zvláště těch které jdou pravé zadní kolo).

 

Auto mám v záruce tak jsem jim to dal do servisu, aby s tím něco udělali. Odpoledne tentýž den už volali, že hluky prý způsobovali uvolněné dorazi pátých dveří.

 

Po dotažení dorazů hluky sice trošičku ustali, ale stále jsou slyšet. Než jim to tam vrátím, chtěl bych se Vás tu zeptat zda tu někdo měl podobný problém?

 

Díky.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Ahoj. Mě to taky dělalo na mém Rapidu. Jak si postupně "sedá" karoserie tak dochází ke vzniku mezery mezi víkem a dorazy. Tyto dorazy jsou nepochopitelně plastové a tím i tvrdé. Klepání jsem vyřešil tak, že jsem na tyto dorazy navlékl kousek duše ze starého jízdního kola, a počtem vrstev gumy reguluji mezeru. Snad ti to pomůže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Dle návodu a doporučení v sekci pazvuků jsem vyměnil na LB dorazy víka kufru za to poslední provedení (tj. na víku kufru plastový doraz s pružinkou). Všechno super (kultura zavírání atp.), ale po několika měsících mi v nich začalo za jízdy lupat (otěr plastového jazýčku o gumu dorazu?). Nesetkal se s tím někdo?

Asi se jedná o něco takového (příspěvek ze 4. 5. 2018; strana 49):

https://forum.skodahome.cz/topic/126084-nepřirozené-zvuky-drnčení-vrzání-klepání/?page=49

 

Editováno: , autor: ondra.rs
aktualizace
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...