Přejít na obsah

neoriginální rádio


Doporučené příspěvky

Zdravím, koupil jsem fabii bez originálního rádia, jen s přípravou pro rádio, protože sem si tam chtěl dat svoje rádio, který mi už pár let slouží, sem na něj zvyklej a naprosto mi vyhovuje a stačí. K tomu jsem koupil iso redukci a anténní adaptér. ale když rádio zapojím, zapnu zapalování, tak se nic neděje. Přitom rádio je funkční, zkoušel jsem ho i v jiným autě. Prosím o radu, jestli se někde musí ještě něco zapojit nebo něco, doopravdy nemám tušení a nemůžu k tomu nikde najít informace. Děkuji za jakoukoliv pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to řešil před 7 lety u nové F2.

Musel jsem přeházet piny v ISO konektoru. Na každém rádiu je samolepka, na ní bude, kde je v tom koncáku napájení - mohou být dvě, na rádio a na displej. Pak dej klíček do polohy I a vyzkoušel obyč. zkoušečkou, jestli jde do něj proud.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 4 týdny později...

Vyuziji tohoto tematu a pridam obrazek toho, co se nabizi v Cine.

Z vyroby ma Fabie jen jednoducha radia bez dotykoveho displeje (dost nestastne predevsim v Cine, kde zakaznik nepotrebuje funkce, jen velkej displej :D) a tak se cini aftermarketovi prodejci. Sam bych to nechtel, defacto to jen zrcadli telefon, ale aspon pro info. 

image.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...