Přejít na obsah

Superb modelovy rok 2017


eMeF

Doporučené příspěvky

Ja to omezeni "kamera pouze se zadnim steracem" nevidim. Kazdopadne by me zajimalo co mi vyrobi kdyz jsem minuly tyden objednal liftback s kamerou a bez sterace:) ...ja ho tam nechci:((

Editováno: , autor: eMeF
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes som pozdržal datum vyrobi z 19t na 22 aby mi prišlo auto v novom modelovom roku.snad sa to oplati... trosku by ma zaujmalo to progresivne riadenie či je dobre a či ho vobec doobjednať este

 

Jak takovy posun zaridit? Zvladne to udelat prodejce ? Aktualne mam naplanovanou vyrobu na 21. tyden. Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kadeřníku, a kam jsi koukal?: v konfigurátoru je stále 6,5´ nicméně myslím, že mají jen chybu. A k té kameře. Koukal jsem na to u L&K, kamere ja za příplatek, ale zase v akčním paketu jsou navíc zadní airbagy. Při totožné konfiguraci je rozdíl desítka u mého auta 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou tam (jako už tradičně) chyby, zobrazuje se fakt menší displej. Jinak teď se nemám kam podívat, ale ta parkovací kamera, co si pamatuju, odpadla bez náhrady a nějaké kompenzace.

 

Jinak ten nakopírovaný přehled je pro SK trh, takže tam jsou některé věci, které se CZ netýkají.

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...