Přejít na obsah

Fabia III Facelift


Jan R.

Doporučené příspěvky

Vývoj modelu trvá plus minus 4 roky. A zpravidla v polovině této doby dochází k finálnímu zmrazení designu, který se pak mění jen v případě nutnosti. U faceliftu je náročnost a tím i doba výrazně kratší. Když si spočítáte, že od představení Fabie NJ uběhlo víc jak 2 roky a modely Škody čekají kratší životní cykly, tak vám "tvůrce" faceliftu bude známý raz dva.

 

Možná se někomu Fabia II a Octavia II FL líbí, mně to přišlo jako neslabší období Škody vůbec.

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na O2 FL sa ťažšie zvykalo, ale nakoniec sa mi tie tvary zapáčili a jedno obdobie som seriózne uvažoval o kúpe takejto jazdenky, ale nakoniec sa mi to auto zdalo na moje potreby zbytočne veľké. F2 FL bol podľa mňa správny krok, auto akoby trochu dospelo, aj keď v podstate celú generáciu F2 považujem skôr za akýsi krok vedľa a až F3 akoby opäť nadviazala na pôvodné korene Fabie a ďalej ich rozvíjala..

 

Inak, F3 FL asi tiež dostane tie "polovičné" hmlovky.. keď ich má O3 FL aj Citigo po FL.. aspoň jedno je podľa mňa isté.

 

Editováno: , autor: brrrrm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
  • o 1 měsíc později...

JJ a zadní mají mít stejnou velikost, jen jinou grafiku. Diod jako má O3 FL se těžko dočkáme. Zatím ticho po pěšině, o naftové motory přijde. V interiéru max. jiné dekory, infointramenty se skleněným displejem bez tlačítek možná, spíše ne. Nenapá mě, co jiného by se mohlo objevit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dle novych dostupnych informaci z WDC 2017. Se Fabie bude potykat s vyraznejsi zmenou FL verze nez treba Rapid a OIII.

Bude i novy design jak zadni, tak i predni casti, tudiz je jasne, ze nejake prehazovani svetel ci dalsich casti a prestavovani predFL verzi na FL verze asi nebude jen tak.

 

Fabia iIII. FL

predni//zadni Full LED

Plno novych asistentu

moznost 18" alu z vyroby

nove barvy

nove celocerny interier pro MONTE CARLO

Panorama pro MC za priplatek

...... atd ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, MilanHos napsal:

Od jakého měsíce zhruba půjde facelift objednat? Bude to vůbec v roce 2018? Kolegyně se mě ptala na podrobnosti s objednáváním Fábie a chtěl bych jí navrhnout jestli nechce počkat na facelift, jen potřebuju zhruba alespoň čtvrtletí (a rok :D ) kdy facelift půjde objednat. 

 

V jaké cenové úrovni chce vybírat fábii?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aj keď to bude paskvil, časom si na neho zvykneš, pretože ho budeš vídať denne.. tak ako si všetci zvykli aj na O3FL. ;) 

 

Inak, Lukason vyššie písal, že zadné svetlá sa zmenia úplne, tento zdroj zase hovorí iba o zmene grafiky, obrys vraj zostane zachovaný. Tak môžeme uzatvárať stávky, kto bude mať pravdu.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...