Přejít na obsah

Fabia III Facelift


Jan R.

Doporučené příspěvky

V ‎23‎.‎1‎.‎2018 na 11:52, Šutrák napsal:

Tak podle SM verze CNG ma byt.. Tak jsem zvedav, zdali to skutecne nekde opsali a nebo to na soucasnou platformu naroubuji.... Keeeeez by.

 

edit: snazil jsem se vice patrat v historii a zde je asi pramen:

 

Škoda to zatím oficiálně nepotvrdila, ale vyplývá to z rozhovoru, který Flotila v Ženevě vedla s šéfem českého zastoupení Lubošem Vlčkem: „Jako Škoda Auto věříme, že CNG má před sebou budoucnost. Mobilita na CNG je ekonomická i ekologická. Pokud u osobních vozů jsou náklady na 1 km konvenčního pohonu 2,40 nebo 2,50 Kč, u CNG je to pod 1 Kč. I nadále budeme přitom rozšiřovat své CNG portfolio. V brzké době se objeví minimálně jeden další model. Nechme se překvapit, ale mohu prozradit, že to bude Fabia nebo Rapid.“

 

 

 

Keeezby Fabia...

 

 

CNG na 100% rozhodně nebude!!!

 

Nejde o motor, ale o podvozkovou platformu, která neumožňuje zástavbu plynových nádrží.

CNG Fabie až ve čtvrté generaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Maverick napsal:

I ten nárazník je nějak poštelovanej. Všimněte si jeho dělení a pozice a zapuštění senzorů.

 

Jestli se dívám dobře, tak ty senzory jsou tam takhle jenom dva. A to by pro parkovací senzory byla dost podstatná závada. Ale dva senzory by na těch místech mohly být pro něco úplně jiného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo, už jsem to myslím někde psal. Kdo ví jestli to nebude jen k některým motorizacím, protože třeba ta modrá (asi MC) to nemá, aspoň já to tam nevidím :) 

A pokud ten modrý HB je MC, tak je zajímavé, že má panoramu (chybí anténa), kterou by po FL už MC mít nemělo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

14 hours ago, Martab said:

Jo jo, už jsem to myslím někde psal. Kdo ví jestli to nebude jen k některým motorizacím, protože třeba ta modrá (asi MC) to nemá, aspoň já to tam nevidím :) 
 

Je to kvoli znizeniu spotreby/ odporu vzduchu (princip "kammback"), a Monte je "sportova" varianta s inym spojlerom, kde by tie bocnice asi uberali na agresivnejsom vzhlade...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, brrrrm napsal:

S tou čiernou stropnicou ma tu Lukason dráždi už pekných pár mesiacov, tak snáď bude.. bude použiteľná i do predFL! :D

Kdysi dávno jsem si přečalounil formana. Nějak jsem narazil v obchodě na origo náhradní díl. Přesně střižená látka. Výsledek, nádhera. Pokud by to bylo za rozumnou cenu ale i se sloupkama. No uvidíme 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...