Přejít na obsah

Fabia III Facelift


Jan R.

Doporučené příspěvky

No, zcela uprimen, ja vam nevim.

 

Sice chapu, ze cerny strop je znakem sportovnich variant a tim jaksi atraktivni, ale ze bych po nem nejak zasadne touzil, to se vskutku rict neda. Mozna to bude tim, ze mam rad svetly/bezovy interier, ktery je prirozene vic prosvetleny. Kdyz se svezu v RS, je to sice prima jizda, ale uvnitr si pripadam jak v rakvi prave diky celocernemu interieru. Asi by mi to nezabranilo si RS koupit, ale ze bych si to dobrovolne do auta daval a jeste za docela velky peniz, to opravdu ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono je to na zvážení, já mám rád také béžový interiér, ale ŠA ho spolu se sport sedačkami do Fabie nenabízí... Třeba v Koraqu vypadá béžový interiér a černý strop naprosto super, stejně tak Superb má v případě béžového interiéru i béžový strop (myslím že Octavia ve Style a L&K taky, Kodiaq asi také). Ale šedá mi nějak k srdci nepřirostla a asi nebudu jediný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nevím, asi jsem čekal víc, ale toto mi nějak nesedí. Určitě to bude chtít vidět naživo, protože fotky dokáží dost zkreslovat, tak uvidíme... A trochu mne zklamaly ty odrazky vzadu, jednak to vypadá divně, druhak to bude komplikace při výměně u předFL...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, za mě stará byla hezčí. Nějak ten facelift opět působí nesourodě, Fabia má docela vyvážené proporce a aspoň na fotkách to facelift kazí divně vypouklým předkem a pro mě trošku nepochopitelnými pokusy o zakulacení tvarů zádi (stejně jako OIII FL a Karoq) k jinak striktně hranatým konturám..
Takže tragédie jako u O3 to není, ale za mě kdo koupil předFL, chybu neudělal :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

+ zadne svetla

+ zadny naraznik

+ predne svetla (pouzita technologia) 

+ honeycomb v spodnej prednej cast

+ pouzite elektro vychytavky

- predna maska

- predne svetla (tvar) 

 

Ostavam pri tom co mam. Nemam zatial dovod menit. No uvidim nazivo. 

Inac blatniky, kapota vyzeraju totozne s predFL. Rozdiel teda naraznik, svetla a maska

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zklamani, vubec bych se nedivil, kdyby Kaban nakonec byl odejit. OIII FL, zadek Karoku, teď tohle.. po SIII strmy pad dolu.

 

No a kde se vzal, tu se vzal "blind spot"... :-)  Vyhřívané čelní sklo stále nepřítomno.

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...