Přejít na obsah

Fabia III Facelift


Jan R.

Doporučené příspěvky

19 hours ago, _Denis_ said:

Mě na těch zadních světlech mrzí, že odstranili to černé rámování. Podle mě bylo originální a teď, i když je to LED, což je nepochybně lepší, už to vypadá tuctověji.

Mozno zakladna ziarovkova verzia svetiel bude mat aj nadalej cierne ramiky..?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som bol na facelift velmi zvedavy, lebo som si koncom minuleho roka objednal fabku kombi. Facelift urobil toto auto konzervativnejsie, a mne skor vyhovuje sportovy dizajn. Pre mna je pred-FL fabia krajsie auto, akurat ma mrzia tie LED svetla pri FL, a ze nesli dat do fabky aspon tie low-xenony pred FL. Ale na druhej strane, po Leonovi s LED to az taky rozdiel nebude :) Dnes si idem auticko prebrat, tak potom poslem realne fotky, zatial mam iba render z konfiguratora.

Wallpaper2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som hned rozmyslal nad tym, ze prehodim zadne led svetla z FL verzie, ale ak tam chyba odrazka a nebude tam cierny ramik okolo svetiel, tak to necham tak ako to je. Cierny ramik sa bude hodit ku tmavej panoramatickej streche a ciernym krytom spatnych zrkadiel. Dnes ked pride auto, tak si cez VCDS aspon aktivujem na hmlovkach svietenie do zakruty :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 43 minutami, Maverick napsal:

Nikde to receno nebylo, tedy aspon jsem to nezaznamenal, ale cekal bych, ze se zakladni zarovkova verze nezmeni. U Rapidu to bylo taktez, nebo?

 

Na Rapid se ted montuje zatmavena verze zadnich svetel, ktera byla driv pro MC nebo "Image paket".  Pouze liftback MC ma pak LED v zakladu, pro SB neni vubec k dispozici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím říct, že jsem příjemně překvapen tím faceliftem. Prostoru pro pokažení toho designu byla kupa. Zatím mě to nijak neuráží, takže fajn a jestli je lepší nebo ne budu schopen shodnotit na živo..

Nicméně, před nějakou dobou jsem se tu ptal, jestli doporučujete počkat nebo koupit aktuální verzi. Pro mě asi největší plus je Blind spot, mínus pak ten filtr pevných částic. I když na benzín by to nemuselo být terno, ale nemám info, jak to bude fungovat.

Podstatná informace ale je následující: Volal jsem na Škodovku (salon, ne  vedení) a pídil se po cenících atd. Pán mi řekl, že nic nemá (to mě nepřekvapuje, je to novinka), ale že se bude objednávat od druhé poloviny roku 2018, spíš podzim!

Nepsal tu někdo, že najede výroba KT26? Jak to chcou provést? 29.6. si objednám předFL verzi, kterou dostanu 29.8. (6-8 týdnů na hatch dle pána ze Škodovky); a když si objednám 3.7. tak dostanu 3.9. poFL verzi? Nekritizuju, jen se ptám, jaká je ta logika ať vím, jak objednávat..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Habi001 Však píšu, že to chápu - je to bez ironie :) Chce se mi napsat, myslím to upřímně, ale to už je dnes bohužel díky Standovi oxymoron.

Předpokládám, že tam nějaký výrazný rozdíl v ceně nebude a pokud ano, tak tam zase něco hodí do výbavy navíc (ne nutně užitečného), ale jsem zvědav, jaké budou pakety.. Nemá někdo info? Nebo netušíte, kolik by mohl stát ten Blind Spot? Jestli tam nasadí nějakou ujetou částku jako do F3 za tempomat (tehdy zvlášť za 9tis, v paketu to nebylo), tak se jim na to vyprdnu rovnou..).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Tomstone napsal:

Musím říct, že jsem příjemně překvapen tím faceliftem. Prostoru pro pokažení toho designu byla kupa. Zatím mě to nijak neuráží, takže fajn a jestli je lepší nebo ne budu schopen shodnotit na živo..

Nicméně, před nějakou dobou jsem se tu ptal, jestli doporučujete počkat nebo koupit aktuální verzi. Pro mě asi největší plus je Blind spot, mínus pak ten filtr pevných částic. I když na benzín by to nemuselo být terno, ale nemám info, jak to bude fungovat.

Podstatná informace ale je následující: Volal jsem na Škodovku (salon, ne  vedení) a pídil se po cenících atd. Pán mi řekl, že nic nemá (to mě nepřekvapuje, je to novinka), ale že se bude objednávat od druhé poloviny roku 2018, spíš podzim!

Nepsal tu někdo, že najede výroba KT26? Jak to chcou provést? 29.6. si objednám předFL verzi, kterou dostanu 29.8. (6-8 týdnů na hatch dle pána ze Škodovky); a když si objednám 3.7. tak dostanu 3.9. poFL verzi? Nekritizuju, jen se ptám, jaká je ta logika ať vím, jak objednávat..

 

No co mam zkusenosti. tak na salonech casto do posledni chvile nemusi vedet. Zalezi jak moc byli na skoleni atd.

Pokud vezmu co se delo pri nabehu letosniho MR, kdyz jsem to sledoval. Tak prelom brezna a dubna se vypne konfigurator, ktery bude cca do pulky dubna az konce dubna v uprave na novy modelovy rok. Mezitim se objevi ceniky v PDF na webu skodovky a prodejci budou mit moznost jiz objednavat do vyroby bud starou (pokud maji volny slot na skladovky, kterou jeste dokazou nahradit konfiguraci zakaznika) nebo novou s vyrobou po KT27.

 

Otazkou akorat bude zda jeste predtim dostanou salony aspon po 1 modelu predvadecek nebo to bude jak u Karoqu nakup "zajice v pytli"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, lumirnavrat napsal:

 

No co mam zkusenosti. tak na salonech casto do posledni chvile nemusi vedet. Zalezi jak moc byli na skoleni atd.

Pokud vezmu co se delo pri nabehu letosniho MR, kdyz jsem to sledoval. Tak prelom brezna a dubna se vypne konfigurator, ktery bude cca do pulky dubna az konce dubna v uprave na novy modelovy rok. Mezitim se objevi ceniky v PDF na webu skodovky a prodejci budou mit moznost jiz objednavat do vyroby bud starou (pokud maji volny slot na skladovky, kterou jeste dokazou nahradit konfiguraci zakaznika) nebo novou s vyrobou po KT27.

 

Otazkou akorat bude zda jeste predtim dostanou salony aspon po 1 modelu predvadecek nebo to bude jak u Karoqu nakup "zajice v pytli"

Je to smutné, ale je to tak. Na saloně toho obecně moc neví (nejen Škoda), trochu to nechápu. Ale asi nemají potřebu..

Já jsem si kupoval kombíka v době, kdy ještě nebyl na saloně a taky jsem to zvládl, jen kufr navíc. Ale tady se vevnitř nic nemění (odhlédnu o zřejmě pěknější grafiky Bolera), jen venkovní věci a pak nové fičury, které buď chceš nebo ne. Takže zase tak zásadní to nebude.. Nicméně Karoq byl a je pro mě trochu zvláštní. Pravda, nejsem za TV dnem a nocí, ale mediální kampaň, co jsem postřehl za Kodiaqem byla na míle vzdálená Karoqu.. A mimochodem, hrozně blbé názvy. Pořád je prohazuju. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tomhle se musím prodejců zastat. Není to o potřebě, ale o tom, že nemají informace kde brát. Prostě jim je nikdo nedá. S tím bojuje dealerská síť už asi 10 let.

 

Konkrétně k Fabii Facelift ještě nevyšlo vůbec nic a nebude ani žádné školení. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...