Přejít na obsah

Fabia III Facelift


Jan R.

Doporučené příspěvky

Dyg jakú lampičku v kufri má kombík!!! :w00t1:

 

Začína sa mi páčiť aj predok.. a jak som monte interiér nejak nikdy veľmi nemusel, tak po fejslifte dostal akosi úplne iný šmrnc a celkom sa mi aj páči, aj grafiku na budíkoch má krajšiu ako civilná verzia. Jedine to zelené podsvietenie..

 

Editováno: , autor: brrrrm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, Martab napsal:

Dívám se teď na ty světla, a ty "paraboly" u masky, je to jen "na oko", nebo bude i přisvětlování, nebo dálka?
http://cnc.cdn.dopc.cz/20187482949/c6DsmOBJ6ayXyT1XXf80eTfxAOu455A/luZI5S_fhvDX2zR4l5hOTmQ3GGDPJ5sdHfa5S1OxYr0Vj374ozY/xFwEGpvRIiBqIcW_ELu_ATt2/fSp06P-tsYQ_i4SpxNgYqULftlIrGx9Olu 

 

 

Mělo by to být jako např. u OIII FL, viz obrázek

Výstřižek.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moje postrehy hlavne podľa fotiek. nikomu ich nevnucujem, niečo je určite subjektívny názor...

 

interiér:

+ volant - páči sa mi ten hranatejší dizajn, viac by možno pasoval aj na predFL kvôli hranám v exteriéri

- volant - chýba tlačidlo "telefón"?

+ budíky - grafika je pekná, len je otázne či všetky modely dostanú rovnakú. a škoda, že sa nebude dať kúpiť iba podklad :( 

- budíky - modré podsvietenie, alebo len vyváženie bielej farby?

+ USB  - otočený konektor konečne na ležato?

+ sedačky - vyzerá to na nové poťahy

+ opierky v dverách - zaujímavé prešívanie, zjednotené s lakťovkou a sedačkami

- lakťovka - mohli už dať v základe kožu

+ USB v opierke - must have :blink:

- podsvietenie - opäť zelené - aspoň pre mňa a brrrrm-a plus, že máme biele ;)

- radiaca páka - opäť čierny krúžok - asi načase zohnať strieborný, alebo ho aspoň hodiť do lesku

+ reprák pod rádiom, aj keď zatiaľ nepoznám dôvod

+ lampa v kufri na spôsob S3/Kodiaq/Karoq

 

exteriér:

- nesedí mi tam ten FA :( 

- 18" iba pre hatch a moc nízky profil pneu

- divne umiestnená predná značka :o 

- zadné odrazky, nepasujú mi tam

+ LED svetlá vpredu i vzadu

+- zadný nárazník a jeho spodný prelis

+ Blind Spot Detect - či jak sa to volá a píše, sledovanie mŕtveho uhla

- trošku zvláštne rezané predné svetlomety, DRL sa mi zdá hrubé...a žeby LED smerovka?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty budíky jsou stejné jako má Rapid, za mne méně přehledné (nejsou dělené po 5, ale po 10)... Dále krom otočeného USB zmizel AUX (né že by mi chyběl)

 

Kdyby někdo stál o to jak vypadá béžový interiér:
http://www.autoforum.cz/predstaveni/skoda-fabia-naplno-ukazala-svou-prisnou-novou-tvar-skryva-se-za-ni-rada-novinek/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty denní LED světla to celé zabíjí, proč sakra tam nedají moderní tenkou linku...

Nový MC look má šmrnc, přední maska vypadá dle mého lépe v černé. Červený sedačky fakt pecka, docela bych uvažoval že si je do MC znovu dám ikdyž bude možnost mít i černé(nevim jestli je to nějak potvrzeno) jen jestli ty bočnice nebudou studit :D

Ty kola mě připadají opticky menší než jsou Savia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jo, rozhodne lepsi nez prvni rendery zmrveny (sorry, jinak se to rict neda) spatnym rozmerem kol (btw. jako v soucasne dobe a uz dlouho v 3DCC). 

 

Ty LED DRL maji zrejme evokovat "krystalickou strukturu", no linka by byla lepsi. Blinkry bohuzel jen zarovka, u jinak full-LED svetlometu nepochopitelny. 

Odrazky vzadu stale ne-e, proste mi jejich umisteni a tvar nesedi.

Volant je stejnej.

18" kola budu hodnotit az nazivo. Design Vega a sportovni podvozek daval tusit designovou bombu, no na fotkach to ocekavane nadseni neprichazi. V realu to ale muze byt jiny/lepsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mozna. Jenze pak mi v tom chybi nejaka konzistence.

Rapid FL ma linku DRL s funkci blinkru. Ovsem jen 25W bixenon.

Fabia dostala LED, ale misto linky defacto zustava stavajici reseni s krystalickou strukturou na krycim plastu...

Pokud by mel svetelny podpis predku vyjadrovat hierarchicke postaveni modelu, pak je v tom spis bordel :D:p 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tvrzeni, ze render fotky a realita bude jina, se mi potvrdilo..... v MC na 18" vypada lakave, nicmene, jsou tam furt veci co bych chtel a co zase nechtel.

Treba ta predni maska a predni naraznik, jsou z nekerych uhluch snad ani nevyrobitelny :D jako to je proste co bych nemusel, inzerier temer bezezmen, nic noveho, mozna cerny interier smerem nahoru od tapeci az po stropnici, ale ne ze bych ho musel vyslovene mit.

Kazdopadne, zadni LED svetla jsou jasna volba ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Volant je jiný, jednak vypadá trochu "ostřeji" řezaný střed, druhak chybí tlačítko telefonu a místo něj je "view", u auta bez digipanelu nepochopím... O pevné střeše u MC se ví už delší dobu.

 

EDIT:

skoda_fabia_01_5a9cfa690725b.jpg

Editováno: , autor: Martab
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...